Менше місяця тому начальника Гостомельської селищної військової адміністрації — Тараса Думенка — звільнили із посади. Сам Думенко не заперечував, навпаки, був радий. Про його реакцію на звільнення ми писали ТУТ.

Із призначенням нового начальника не забарились. Ним став військовий, генерал-лейтенанта — Сергій Борисюк. Про нього можна прочитати більше ТУТ.

Перші звинувачення в сторону нового керівництва теж не забарились. На своїй сторінці у Facebook правозахисник Гостомеля — Віталій Купрій — написав, що вночі 19 серпня добровольці з тероборони, які у комендантську годину патрулювали, побачили, що всередині будівлі Гостомельської селищної ради горить світло в деяких кабінетах. Взявши під контроль виходи з будівлі — викликали наряд поліції. Віталій Купрій написав, що добровольці із тероборони діяли чітко по інструкції.

В будівлі селищної ради були співробітники комунального підприємства «Муніципальна варта».

«Яке ж було здивування всіх, коли всередині будівлі були затримані певні особи, які без жодного документу на підтвердження своїх повноважень сказали, що вони співробітники скандально відомого у Гостомелі комунального підприємства «Муніципальна варта», — йдеться у дописі.

Поліція перевірила документи у затриманих і з’ясувала, що один із них у минулому притягався до кримінальної відповідальності за крадіжку.
У дописі було прикріплене фото із планшету поліцейського:«Зі слів працівників вони здійснюють охорону будівлі за УСНИМ розпорядженням голови Гостомельської селищної військової адміністріції Борисюка Сергія Львовича, але на момент перевірки документів, що підтверджує цей факт працівниками Муніципальної варти надано не було. Дане розпорядження було надане вранці» 
Всі функції охорони, а також оборони зараз виконує  гостомельське Добровольче формування тероборони. Купрій пише, що також був причетний до його створення, коли служив в ЗСУ.
«Вони роблять це з патріотичних почуттів і не отримують жодної підтримки від військової адміністрації. А тут така щедрість для бандитських і я не побоюся сказати ворожих елементів. три водія, ще мінімум 6 людей для патрулювання, декілька для охорони, директор, бухгалтер, матеріальне забезпечення, паливо. За моїми підрахунками громада до кінця року витратить зі своїх кишень близько 3! мільйонів гривень на захист інтересів бізнесменів-генералів-майорів-полковників.«, — пише правозахисник.

Також Купрій припускає, що в кабінеті представники «Муніципальної варти» розшукували документи.

«А реально це ж зрозуміло що одразу вони розшукають (а може і вже розшукали) документи, які підтверджують розкрадання бюджетних коштів, розбазарювання земель, а потім все знищать. Це саме та братва, колишні бодігарди Прилипка, які за мільйони бюджетних коштів не допускали на сесії селищної ради місцевих мешканців і журналістів», — пише правозахисник.

Що про це каже заступник Сергія Борисюка — Леонід Вінцевич? 

Леонід Вінцевич — заступник начальника Гостомельської селищної військової адміністрації журналістам «Tittle-Tattle» розповів, що добровольче формування відмовилось охороняти будівлю селищної ради, до того ж не повідомили військову адміністрацію. Тому вони були змушені найняти комунальне підприємство «Муніципальна варта» для охорони будівлі.

«Начальник військової адміністрації виходив останній із будівлі, подзвонив до керівника ДФТГ. Він не відповідав, тому для того, щоб не залишати сільську військову адміністрацію, тому довелось викликати наше комунальне підприємство в якому на цей час мінявся керівник. Тобто той який був – знімають і ставлять іншого. У нас є договір з ними. Муніципальна варта має право охороняти об’єкти критичної інфраструктури», — сказав Леонід Вінцевич.

Один із представників «Муніципальної варти» у минулому притягався до кримінальної відповідальності за крадіжку — з’ясувала поліція під час перевірки  Що Вам відомо?

«Я не можу прокоментувати що хтось там притягався за крадіжку. Нема у нас даних, що хтось притягався за крадіжку», — відповів Леонід Вінцевич.

Правозахисник Віталій Купрій каже, що в цю ніч представники «Муніципальної варти» займались викраденням та знищенням документів, які засвідчують про корупційні схеми пов’язані із екс мером Прилипком.  Спростуйте або підтвердіть.

Це не правда, тому що усі кабінети були закриті. Одне приміщення було надано для того, аби один міг відпочити, інший патрулювати. Знищувати нема чого, бо всі документи були вилучені Київською обласною прокуратурою. Їх немає в Гостомельській селищній раді», — відповів Леонід Вінцевич.

Правозахисник Віталій Купрій вважає, що таким чином знищується добровольче формування територіальної громади. А генерал-майор Сергій Борисюк підриває авторитет Збройних сил України і їх воєнізованих підрозділів своїми дзвінками військовому командуванню по надуманим причинам.

Зараз готується скарга в СБУ і Генеральний штаб на спробу Сергія Борисюка знищити добровольчий рух у Гостомель і замінити патріотів на кримінальних злодюг. Про це написав Віталій Купрій.

Журналісти «Tittle-Tattle» слідкуватимуть за перебігом вирішення конфлікту.

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі. 

попередня статтяВолодимира Зеленського у Львові зустріли із оплесками та оваціями (ВІДЕО)
наступна статтяСтало відомо як відзначатимуть 31-й День Незалежності України. Деталі.

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я