Зятю покійного мера Гостомеля Ростислава Скуратівського та його помічнику Міщанину винесли вирок.

Нагадаємо, Скуратівський та Міщанин, використовували владні повноваження Юрія Прилипка — колишнього голови Гостомельської ОТГ, вимагали від місцевого приватного підприємця хабар за передачу у його власність ділянки на території ОТГ розміром 1,2 га.

Загальна сума хабаря становила 600 тисяч доларів. А передавали вони частинами. Спершу вдалось успішно передати 10 тисяч доларів, а на другому транші – 290 тисяч доларів зловмисників затримали.

Докладніше про цю справу можна прочитати ТУТ.

Суд виніс вирок:

9 вересня Переяславський міськрайонний суд оголосив вирок і визнав Ростислава Скуратівського та Міщанина винними у вчиненні злочину, передбаченого ст.369-2 КК України.

Скуратівський зобов’язаний сплатити штраф у розмірі 93 500 грн. Нагадаємо, 8 вересня під час суду Ростислав просив сплатити лише 34 000 гривень, бо утримує багатодітну родину.

 

Попередня стаття, за яку його мали судити, передбачала 12 років за ґратами із повною конфіскацією майна.

Також суддя Рева пояснив що засуджені згідно законодавства можуть бути помилувані. Скуратівський одразу зацікавився цією перспективою і запитав у який термін.

При оголошені вироку суддя зазначив що він вступає в силу через 30 днів, якщо не буде оскаржений в апеляційному порядку. Але оскаржити Скуратівський може розмір штрафу. Якщо, приміром, йому захочеться все таки довести, що 34 000 гривень — справедливе для покарання.

Так як у питанні покарання його бажання не задовільнили. Втім, задовільнили інше.  Родзинкою на торті стало рішення суду про повернення засудженому Скуратівському і його родині 1 900 доларів, 2000 гривень і 16 000 євро, які були вилучені під час слідства. А також суд скасував арешти на гектари землі і нерухоме майно.

Яким майном володіє Ростислав Скуратівський ми напишемо у наступному матеріалі.

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі.

попередня статтяПомерла королева Великої Британії Єлизавета ІІ
наступна статтяВ селі Мощун знайшли останки людини, страченої окупантами

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я