18 вересня у Гостомелі навколо частково зруйнованого будинку у Гостомелі по вул. Рекунова,1 виникла конфліктна ситуація. Невідомі люди в робочому одязі почали демонтаж згорівшого під’їзду. 

Про це написав на своїй Facebook сторінці правозахисник та громадський активіст Гостомеля Віталій Купрій.
Власники цих зищених квартир, які наразі живуть в сусідів, викликали поліцію. Все тому що донині військова адміністрація не надала результатів обстеження будинку, які стануть у майбутньому підставою для отримання грошової компенсації чи іншого житла.
«Коли поліція приїхала на місце, то з’ясувалось, що «будівельники» не мають при собі жодних дозвільних документів. Але підставою для демонтажу цілого під’їзду багатоповерхового будинку мало бути розпорядження начальника військової адміністрації генерала Борисюка», — йдеться у публікації Купрія
Має бути розроблений проект демонтажу, адже це роботи підвищеної небезпеки, які зазначені в пункті 23 Додатку 2 до Постанови КМУ №1107. Без дотримання проекту можна в результаті пошкодити й інші під’їзди, або навіть можуть відбутися нещасні випадки з людьми. Реалізовувати проект має ліцензована на такі роботи будівельна організація, має бути технічний нагляд тощо.
Відео з місця подій зробив мешканець Гостомеля В’ячеслав Бородін.
Також Віталій Купрій написав, якщо ці всі документи вже є, то це провал у комунікації між військовою адміністрацією і мешканцями. Анонсував, що з’ясують усі обставини завтра, 19 вересня.

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі.

попередня статтяРемонтні роботи в Бучанському ліцеї №5 мають завершити протягом місяця
наступна статтяСпершу було 20, потім 25, а тепер 30 млн. гривень: за скільки та коли можуть провести електроенергію в дачні кооперативи села Мощун

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я