Анжела Макеєва — депутатка від «Слуги Нараду» та секретарка Ірпінської міської ради. Депутаткою Ірпінської міської ради була обрана на місцевих виборах у жовтні 2020 року Згодом, призначена на пост секретаря міськради. 2 грудня 2021 року була обрана лідеркою ЗеМолодіжки Ірпеня.
2 вересня Анжела Макеєва опублікувала допис про з’їзд ГО «ЗеМолодіжка».
«З 18 по 21 серпня вперше з початку війни відбулася офлайн-зустріч, яка зібрала 130 молодіжних лідерів. Основна мета форуму, яка була реалізована на всі 100% — це навчання, спілкування та обмін досвідом. Було обговорено десятки нових проектів стосовно:
— волонтерська діяльність;
— емоційний стан;
— допомога ЗСУ.
Кожен з учасників мав змогу запропонував свою ідею або отримати нову.
Щиро дякуємо ГО «ЗеМолодіжка», які за допомогою представництва «Фонда Фрідріха Науманна за Свободу» в Україні організували такий класний форум.
Попереду багато цікавої та важкої роботи, попереду ще багато таких корисних та теплих зустрічей!», — написала Анжела Макеєва
Дата заходу:

Захід проходив в першій половині серпня 18 — 21 серпня, але допис з’явився лише на початку вересня.

До речі, таку ж публікацію 31 серпня зробив і Санченко Олександр. Він є головою ГО ЗеМолодіжка

Де проходив захід? 
Цікаво що жоден із присутніх не написав де саме проходив з’їзд. Утім, із власних джерел видання «Tittle-Tattle» стало відомо, що зустрічалась ЗеМолодіжка і Анжела Макеєва з ними на заході України, а саме на Закарпатті. Ймовірно, з ціллю безпеки місце проведення депутати не називали. А, ймовірно, є і інша причина.

Як пише на офіційному інтернет-порталі Зе!Молодіжка «Ми – ком’юніті активних та креативних людей. Нас об’єднують ідеї та принципи Президента Володимира Зеленського, ми є частиною його команди. Є твердження, що молодь – це майбутнє країни. Ми вважаємо, що молодь – це теперішнє. Саме тому молодь вже зараз створює майбутнє, змінює та будує суспільство»

Зе!Молодіжка Ірпеня

Згодом, 14 вересня, Анжела Макеєва опублікувала допис, де закликала долучатись до Зе!Молодіжки в Ірпені.
«З великим задоволенням хочу повідомити вам про чудову новину.
ЗеМолодіжка в Ірпені. Уже сьогодні стартує відбір до команди активних та креативних людей, до команди ЗеМолодіжка Ірпінь! ЗеМолодіжка — це молодь Президента, молодь, яка створює майбутнє, змінює, захищає та будує наше суспільство. Сьогодні саме ТИ — майбутнє своєї громади, своєї країни», — йдеться у дописі

«Краще напишу наступне. Відкинь усі вагання, ми всі одна велика, креативна та прогресивна родина, яка точно є майбутнім України», — додала Макеєва

Нагадаємо, Макеєва колишня директорка стадіону “Чемпіон” у Ірпені звільнили через відмову агітувати за Порошенка. За її словами звільненню сприяв Володимир Карплюк. Також, спортсменка розповіла, що її звільнили через відмову від участі у брудних агітаціях і зазначила, що Петро Щербина, піарник партії “Нові обличчя” особисто погрожував їй. Після низки таких подій, вагітна Макеєва потрапила до лікарні й на шостому місяці втратила дитину.

Проте, навіть ця ситуація не завадила вже депутатці від “Слуг народу”  Макеєвій стати секретарем міської ради Ірпеня. І що найцікавіше, просували її на посаду саме представники політичної партії “Нові обличчя”, на чолі якої – ексмер Володимир Карплюк, пише Інформаційний портал

За інформацією  Рух «Чесно» у 2021 році під час маркерних голосувань підтримала забудову заплав біля Романівки та Стоянки, забудову табору “Восток”, а також голосувала за зміну статусу лісу й переведення його у ландшафтний парк “Потоки”, що передбачає забудову. Окрім цього, голосувала за придбання за завищеною ціною нежитлового приміщення у забудовника, який наближений до ексмера Ірпеня Володимира Карплюка. Відповідно політикиня, згідно з методологією Руху ЧЕСНО, стала кандидаткою на відкликання.

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі.

 

 

попередня статтяІрпінську школу номер 2 відновлюватимуть за 4,5 млн. гривень. Завершити ремонт повинні через місяць
наступна статтяЗберігав понад 100 тис. файлів порнографічного характеру за участі дітей — судитимуть мешканця Бучанського району

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я