Після деокупації Київщини весь світ сколихнули жахливі кадри зруйнованих міст та селищ. Вулиця Вокзальна в Бучі стала знаковою. Бо саме на ній було знищено першу колону важкої техніки російського окупанта 27 лютого 2022 року.
В квітні, після деокупації, на дорозі по вулиці Вокзальна зробили «ямковий» ремонт. Цього було достатньо, запевняють жителі. Утім, вже у вересні розпочався капітальний ремонт цієї дороги.
Катерина Українцева, депутатка Бучанської міської ради, 2 вересня на своїй Facebook сторінці опублікувала допис та відео ідеально зробленої дороги по вулиці Вокзальна.
«Разом з технікою, в результаті важкого бою, було зруйновано декілька приватних будинків, які не підлягають відновленню. Власникам цих будинків тепер нема де жити. Одразу після деокупації міста дорогу по вулиці Вокзальній відремонтували, від бою на дорозі не лишилася і сліду. Разом з тим, вже декілька місяців дорогу вирішили відремонтувати вже капітально.Скільки ще чекати відбудови мешканцям зруйнованих будинків невідомо. Дії влади вражають», — йдеться у дописі
Журналісти «Tittle-Tattle» проаналізували сайт публічних закупівель Prozorro. Стало зрозуміло, що капітальний ремонт дороги по вулиці Вокзальна планували зробити незадовго до початку війни. А перші договори із підрядниками були укладені за два — три місяці до початку повномасштабного вторгнення рф в Україну.
У скільки обійшовся капітальний ремонт дороги по вулиці Вокзальна?
5 листопада 2021 року на сайті публічних закупівель Prozorro був оприлюднений тендер.
Тендер: «Капітальний ремонт дороги комунальної власності по вул. Вокзальна ( від вул. Нове Шосе до вул. Яблунська) із влаштуванням кільцевої розв’язки на вул. Жовтнева в м. Буча Київської області». Капітальний ремонт і реставрація за ДК 021:2015:45453000-7 Єдиний закупівельний словник
ТОВ «СБМУ Підряд» стало переможцем аукціону. Диретором компанії-підрядниці є ЖАБСЬКИЙ ГРИГОРІЙ ТИМОФІЙОВИЧ
13 грудня 2021 року був укладений договір між комунальним підприємством «Бучасервіс» та ТОВ «СБМУ Підряд» на суму 12 798 455 гривень
17 грудня того ж 2021 року до договору внесли зміни. Зазначено, що закінчити роботу компанія-підрядниця мала б до 31 грудня 2022 року.
29 серпня  2022 року, на 6 місяць повномасштаної війни до договору знову внесли зміни.
У зв’язку із воєнним станом до договору внесли зміни. Зазначаючи, «…враховуючи часткове виконання Договору підрядником сторони домовились викласти Додаток 2 до Договору «Календарний графік виконання робіт» в новій редакції»
31 серпня 2022 року внеси чергові зміни. Там зазначено, що загальна вартість робіт узгоджується кошторисним розрахунком і договірною ціною, яка є тверда та складає 12 798 455 гривень
Отже, що важливо знати про цей тендер: його оприлюднили ще до початку війни. А після початку війни поновили. Вартість  роботи майже 13 мільйонів гривень.
15 листопада 2021 року на Prozorro був оприлюднений тендер.
Тендер: Роботи з розроблення передпроектної документації «Капітальний ремонт дороги комунальної власності по вул. Вокзальна ( від вул. Нове Шосе до вул. Яблунська) із влаштуванням кільцевої розв’язки на вул. Жовтнева в м. Буча Київської області». Капітальний ремонт і реставрація за ДК 021:2015:45453000-7 Єдиний закупівельний словник
ТОВ «ПРОЕКТНИЙ СВІТ», стало переможцем директором якого  є ЯЩЕНКО АРТЕМ ЄВГЕНІЙОВИЧ
Договір укладений на суму 1 810 гривень.
Щоправда, договору між сторонами немає. Лише електронний підпис.
2 грудня 2021 року на сайті Prozorro було оприлюднено черговий тендер.
Тендер: Технічний нагляд за виконанням робіт на об’єкті: «Капітальний ремонт дороги комунальної власності по вул. Вокзальна ( від вул. Нове Шосе до вул. Яблунська) із влаштуванням кільцевої розв’язки на вул. Жовтнева в м. Буча Київської області» ДСТУ Б.Д.1.1-1-2013 «Правила визначення вартості будівництва» ГБН Г.1-218-182:2011 «Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та перелік робіт». Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт за ДК 021:2015:71520000-9 Єдиний закупівельний словник
17 грудня 2021 року між був укладений договір між замовником — комунальне підприємство «Бучасервіс» Бучанської міської ради ( в особі начальника Мостіпака Сергій Васильович) та виконавцем — комунальне підприємство «Бучабудзамовник» Бучанської міської ради (в особі директора — Гребенюк Анатолій Костянтинович). 
Договір укладений на суму 167 900 гривень 
31 грудня 2021 року внесли зміни до догвоору, зазначивши дату виконання робіт.
Останній тендер, пов’язаний із ремонтом дороги на вулиці Вокзальна, новіший. Він з’явився на сайті Prozorro під час повномасштабної війни, а саме 1 вересня 2022 року. 
 
Тендер: Авторський нагляд за:
виконанням робіт з «Капітальний ремонт дороги комунальної власності по вул. Вокзальна (від вул. Нове Шосе до вул. Яблунська) із влаштуванням кільцевої розв’язки на вул. Жовтнева в м. Буча Київської області». 

Вартість — 43 008 гривень

Переможець — ТОВ «ПРОЕКТНИЙ СВІТ». Компанія зареєстрована в Бучі. А директором є Ященко Артем Євгенійович. 

Це та компанія, що виконувла роботи з розроблення передпроектної документації.

Щоправда, повного договору між комунальним підприємством «Бучасервіс» Бучанської міської ради та ТОВ «Проектний світ» немає. Є лише документ про зміни у договорі, який датується 13 вересня 2022 року.

Отже, загальна вартість згідно тендерних документацій становить трохи більше 13 мільйонів гривень. Чи доцільні такі витрати має вирішувати громада. За прозорістю та чесність проведення тендерів мають слідкувати відповідні органи. Журналісти «Tittle-Tattle» і надалі аналізуватимуть тендерні пропозиції та підприсані договори Бучанської міської ради, аби люди знали скільки та куди ідуть їхні гроші.

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі.

попередня статтяНа сесії Ірпінської міської ради нагородили захисників, які боронили місто під час окупації
наступна статтяВ Ірпені стартував новий благодійний фонд «Фонд Небайдужих, який спрямований на відбудову знищеного житла

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я