Каліфорнійський художник Трек Сандер Келлі розмалював соняхами розстріляні російськими окупантами автомобілі в Ірпені, пише ТСН.

Диск від побитого колеса замість професійної палітри – вуличний художник Трек змішує різні відтінки жовтого. І виток за витком на посіченій осколками стіні з’являються пелюстки соняшника. Символ – надії на майбутнє.

«Я творець муралів з Лос-Анджелесу, Каліфорнії. Весь час спостерігав за тим, що відбувається тут в новинах. Це надзвичайно сумно. Ти уявляєш, як це вплинуло на життя людей.  Тому я малюю ці соняхи, які символізують переродження. Це місця, які будуть відбудовані», — каже Трек.

Трек у захваті від українців, які навіть після пережитого, збираються до купи і продовжують жити. Першочергово для місцевих дітей він і малює ці соняхи надії на купі автівок, які понищили росіяни. «Я намалював тут бджілок, маленьких жучків, а ось ці метелики символізують душі…», — показує Трек.

Малювати їх приходили і самі ірпінці. Більшість автівок тут, звезені з Романівського мосту. У відділі культури Ірпеня  кажуть, свою роботу Трек із ними погодив, а його інсталяція згодом переїде до нового меморіалу.

«Це переважно машини з Романівського мосту і того мікрорайону, туди були звезені частину їх власники вже забрали. Це не всі автомобілі. Після створення там музейно-меморіального комплексу – це проект президента — вони повернуться скоріше за все туди і цей мурал переїде», — каже керівниця відділу культури, Національностей та релігії Ірпінської міської ради Євгенія Антонюк.

Проєкт американця «Квіти надії» має ще й благодійну мету. Ці малюнки він оцифрує і продасть. Зароблені гроші підуть на психологічну підтримку жінок і дітей, що постраждали під час окупації.

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі. 

попередня статтяПортугалія відновлюватиме навчальні заклади Ірпеня та Бучі. Деталі.
наступна стаття«Після всього, що ми тут пережили, нам потрібен спокій»: ірпінчани скаржаться на гучний шум від мотоциклів

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я