Учена рада Львівського національного університету імені Івана Франка присвоїла звання Почесного доктора (Doctor Honoris Causa) експрем’єр-міністру Великобританії Борису Джонсону.

Про це написала пресслужба ЛНУ імені Івана Франка

«4 жовтня 2022 року Вчена рада Львівського університету присвоїла звання «Почесний доктор (Doctor Honoris Causa) Львівського національного університету імені Івана Франка» Прем’єр-міністрові Великої Британії (2019-2022) Борису Джонсону», — йдеться у повідомленні.

«Я пишаюсь тим, що на посаді Прем’єр-міністра Об’єднаного Королівства мав змогу відіграти свою скромну роль у допомозі Україні у війні проти російського агресора, і буду продовжувати робити все, що в моїх силах, щоб і надалі підтримувати Україну, навіть коли я вже полишив офіс. Для мене велика честь отримати звання «Doctor Honoris Causa» вашого Університету і я маю велику надію, що зможу відвідати Університет у майбутньому», – наголосив Борис Джонсон.

«Борис Джонсон – не один із перших, а власне перший зі світових лідерів зайняв жорстку однозначну позицію щодо того, що Україна – незалежна держава, а росія – агресор. Позиція Бориса Джонсона і його візит в Україну зрештою призвели до того, що відбувся процес такої масштабної консолідації щодо того, що Європа має виступити проти російського агресора як того, що нищить усі цивілізаційні норми України та світу», – констатував Ректор Володимир Мельник.

У виші зазначили, що до цього британський політик дав офіційну згоду стати частиною академічної спільноти Львівського університету і висловив надію у найближчому майбутньому відвідати ЛНУ ім. Івана Франка.

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі.

попередня статтяАграрії Київщини розпочали збір технічних культур
наступна статтяСкандали Бучанської РДА: де нагрішив ексголова Ляшенко та чого боятися його наступнику

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я