Мовне питання в Україні стоїть ребром чи вже не століття. Українську мову притискали, викорінювали, за неї карали, саджали, вбивали. Через мовне питання, як стверджують на росії, власне, і розпочалося вторгнення рф на територію України у 2014 році. Мовляв, роблять добру справу, захищають права рускоговорящих.

Після повномасштабного вторгнення росії на територію України та тисяч вбитих мирних жителів країни, чимало українців свідомо вирішили перейти на українську мову. Стверджують, що просто не можуть дозволити собі спілкуватися мовою агресора. Є й такі, що продовжують доказувати, що мова – не головне! А є ті, що жаліються і запевняють, що хотіли б, але то дуже важко. Серед них зірки, які вже встигли набратися хейту, як собаки бліх. І знову мережею ширяться дискусії на болючу тему.

Проте, як стверджує легендарна Ліна Костенко «Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову…».

Та чому ж таки не варто спілкуватися українською мовою – розповідає українка Юлія Савіцька. Публікуємо її текст повністю.

«Це дуже заважає в буденному житті. От наприклад, вийшла в парк з подругою потеревенити, ще й двох слів не сказала, а біля мене вже солов’ї тьохкають, зозулі кують, горобці цвірінькають, голуби воркують, вся пташина родина геть не дає висловитись, бо бачте їм співуче поряд.

Розмовляючи українською треба дихати животом, від того глибинного дихання починають працювати нижні чакри… Чоловіки здаються більш привабливими, в голову лізуть різні любощі до нестями..  Вимовляючи слово “кохання” будьте особливо обережні, бо якщо вимовляти правильно оте ха (воно народжується в глибині) на хвильку відчуєте себе Монікою Белуччі.

Взагалі правильна вимова звуків потребує складати губи весь час «качечкою», від цього постійного тренування, м’язи на губах (там теж є м’язи) починають повільно збільшуватись і послуги косметологів більше не потрібні.

Дуже не рекомендую навчитись лаятись українською. Бо це так довго, і так цікаво, і там такі можна маршрути будувати, і такі слова знаходити.. Геть не рекомнедую.

Отже тричі подумайте перш ніж переходити на українську.

Написала, бо набрид той нескінчений срач про мову. Українська просила передати, що вона нікого ні про що не просить, не просила і просити не буде. Бо вона вільна, незалежна, співуча і то ви самі бігайте за нею і просіть, щоб вона вам нарешті посміхнулась. Бо якщо вона вам не посміхається, то може вам пороблено… Пороблено в Україні! Будьмо добрими, щирими, і лагідними один до одного!»

Ілюстрація геніального Базилевича до «Енеїди».

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі. 

попередня статтяРодина голови спілки АТО Гостомеля потрапила в аварію та потребує допомоги
наступна стаття18 липня у Ворзелі працюватимуть б’юті-волонтери

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я