Журналістка Олена Гринюк, яка родом із Бучі, зняла випуск на YouTube про тероборонівця Михайла Бойченка. Хлопець загинув восени захищаючи рідне місто. Поспілкувалась із рідними та близькими.


«Випуск присвячений пам’яті тероборонівця з Бучі — Михайла Бойченка. Нині рідні та друзі хлопця продовжують важливу справу — перейменування вулиці у Бучі на якій жив Михайло», — йдеться в описі під відео

Михайлу Бойченку назавжди 23. Енергійний, добрий та сміливий Міша був завжди вірним шкільним товаришем. Він не боявся показати емоції та бути справжнім. У молодших класах він ходив на бальні танці, а у старших — допомагав вивчити зв’язки на випускний вальс. Його любов до футболу переросла у те, що він став одним із організаторів та ключових гравців ФК «Фенікс» у місті Буча. Чесний, щирий та з бойовим характером. Він загинув від рук російських окупантів.

Повний випуск можна подивитись ТУТ.

Випуску потрібен розголос, щоб у кабінетах Бучанської міської ради почули. Міша віддав своє життя, захищаючи Україну та Бучанський район. 11 жовтня йому було б 24 роки, але…

Джерело: YouTube/Олена Гринюк

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі.

попередня статтяВ Коцюбинському встановили 4 станції моніторингу якості повітря
наступна статтяІрпінську школу номер 2 відновлюватимуть за 4,5 млн. гривень. Завершити ремонт повинні через місяць

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я