У день, коли українці святкували 31 — річчя Незалежності держави — у соціальній мережі Facebook з’явився допис про «дерибан» ділянки лісу у селищі Коцюбинське. Автор публікації Олександр Соколенко запевняє, що селищний голова Сергій Даніш хотів привласнити шматок лісу 24 серпня. Утім, жителі не дозволили.

«111 квартал Київського лісництва. Вже третя спроба з боку посадових осіб селища Коцюбинське хапнути чуже, а саме, ділянку у межах НПП “Голосіївський“. Перші дві спроби були ще торік, у лісі начебто мали збудувати парковку. Тепер легенда змінилася: самовільні земельні роботи у нацпарку спробували пояснити заходами оборони. Селищний голова Даніш розказав, що, буцімто, з того напрямку лісу виходять ворожі ДРГ та розставляють по 16 розтяжок на день. І єдиний спосіб подолати цю напасть — забабахати сквер із лавочками замість лісу. Ось тоді ворожі ДРГ точно не пройдуть!», — йдеться у дописі

Журналісти «Tittle-Tattle» поспілкувались із Юрієм Островським, який теж був на місці подій.

Він розповів, що ділянка була близько 20 соток. Документів жодних не мали, тому приїхала поліція і заарештувала усю техніку. Зробили припис.

«Цей ліс входить в ПЗФ, тому там ніяких вести ніхто не може. Жодних парків, бо це ліс. Такі випадки періодично стаються. Селищний голова протягом багатьох років намагається захопити ділянки лісу поблизу селища. Ліс, який територіально відноситься до Києва», — розповів Юрій

Один із схожих випадків був минулого року біля озера лісового. Вони почали робити там освітлення. Це була резонансна подія. Приїжджала поліція і усе це було вилучено. Ця епопея тягнулась близько місяця. Виїжджали навіть 2 автобуси поліції, щоб забезпечити роботу комунальників, щоб ті демонтували все.

«Другий раз це було теж в лісі поблизу ЖК «Атлант». Там вони теж захопили територію і, на жаль, там вдалося зробити доріжки, освітлення. Дерева зрубали», — стверджує Юрій

Ця історія тягнеться вже довго, ще коли до влади прийшов мер Ірпеня — Володимир Карплюк. І їхнє завдання було приєднати селище до Ірпеня, щоб весь ліс між Коцюбинським і Ірпенем став в межах єдиного населеного пункту об’єднаної територіальної громади.Вони кілька разів приймали рішення про приєднання, але ці рішення були скасовані в суді.
До речі, про Карплюка і його минуле ми вже писали. Від кримінальних забудов до привабливих розбудов: чи можна вірити ірпінському месії Карплюку?

Що сказав селищний голова Коцюбинського Сергій Даніш?

Журналісти «Tittle-Tattle» зателефонували селищному голові Коцюбинського. Сергій Даніш стверджував, що ніхто дерева не збирався різати. Натомість, хотіли просто прибрати сміття.

«Роками тут несуть сміття, яке ніхто не прибирає, всі захисники.
А зараз вирішили прибрати це сміття, вирівняти, щоб там рівно росла трава і було зручно косити», — сказав Даніш

Чому не було документів?

«Це придорожна зона, коли зрізають — так. Але ми нічого не різали.
Думку накручують, люди усі, що вийшли навпаки за те, щоб там прибрали.
Друга думка, почали розкручавати, що там хочуть стоянку зробити. Ну, знаєте, щоб зробити хайп»

Чому вас звинувачують у, можна так сказати, дерибані лісу не вперше. 

«Тому що люди ні на що не здатні, окрім як писати. Ми звертались багато разів до відповідних організацій, щоб прибрали, порізали сухостій, але наголошою ми не збирались нічого різати. 
Навіть сухостій ми не чіпали, пилки навіть не було. Приїдьте та побачите, що там сміття лише», — сказав Сергій Даніш

У підсумку кримінальне провадження за ст. 239 ККУ та заарештований трактор — йдеться у дописі Олександра Соколенка. Прихильники Даніша намагалися перешкодити вивезенню техніки і навіть спровокували бійку із спецпідрозділом поліції, але це не допомогло.

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі. 

попередня статтяКиївщина готова до зимового періоду на 70% — Кулеба
наступна статтяНа Ірпінщині розслідують справу щодо розкрадання лісових угідь. Деталі

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я