Від початку повномасштабної війни — українці показали всьому світу, що таке справжній патріотизм. І любов до своєї Батьківщини вчинками показують не лише дорослі, а й діти. 

Приміром, десятирічний Влад із Бучі разом з двома друзями миє автівки та збирає гроші на ЗСУ. Першу суму, 4500 грн, хлопчики вже переказали на армію через фонд United24.

Про це йдеться у сюжеті Телеканалу ICTV

Вони старанно виконують роботу у своєму понівеченому місті. На їхній вулиці росіяни обстрілювали будинки та вламувалися до квартир. Родини хлопців встигли евакуюватись, а коли повернулися, побачене приголомшило.

Було все розвалене, спершу побачив поламаний кран, магазин розбитий, школу з вибитими вікнами, було дуже сумно, — згадує Влад. Саме він придумав збирати кошти на армію шляхом миття автівок. Його батько теж боронить Україну.

Мешканці Бучі вже знають компанію юнаків та навіть дають кошти просто так, без миття фар. Також пригощають дітей прохолодними напоями, адже влітку спекотно.

Своє добре діло вони приховували від батьків. Взяли вдома ганчірки, намалювали табличку та взялися до роботи. Але батьки зовсім не сварили дітей, навпаки підтримали, хоч і хвилюються за них. Хлопці продовжують збирати кошти та передають їх волонтерам.

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі. 

попередня статтяСтало відомо як відзначатимуть 31-й День Незалежності України. Деталі.
наступна статтяСлухати пісні росіян або дивитись їхні фільми дорівнює спонсорувати російську армію. Чому перегляд російського НЕ «внє палітікі»

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я