34-річний український дзюдоїст Георгій Зантарая вважає, що саме завдяки Ірпеню, Бучі та Гостомелю російським окупантам не вдалося захопити столицю України Київ. Про це спортсмен заявив білоруському виданню Tribuna.com.

 «Хочу сказати, що саме завдяки Ірпеню, а також Бучі, Гостомелю Київ вистояв, російським військам не вдалося пройти до столиці. Та загалом постраждала вся Київська область. Тому наше завдання зараз – згуртуватися та допомогти цьому регіону повернутися до колишнього життя. Усі небайдужі люди підключаються та повертають красу до міста», — підкреслив дзюдоїст.

За словами спортсмена, він відвідав не одне окуповане місто і перебувати там було страшно.

«Був у Бучі, і у Гостомелі, і у Чернігові. З перших днів війни був задіяний у роботі гуманітарних організацій, волонтерів та військових.

Відверто скажу, часом було реально страшно перебувати там. Не тільки від того, що бачив, а й у принципі від того, що йшли недалеко бойові дії. Боявся і за сім’ю дітей. Але я дуже вдячний українцям, які, попри все, об’єдналися і зараз відновлюють свої рідні місця», — підсумував Георгій Зантарая.

Нагадаємо, спортсмен розповів про свої враження від Ірпеня, який розцвів за місяць після деокупації.

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі. 

попередня статтяІрпінь ожив буквально за місяць, на початку квітня були одні руїни: український дзюдоїст Георгій Зантарая
наступна статтяІрпінський суд визнав винним мародера із Бучі

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я