Публічний діалог двох опонентів Ірини Федорів та Володимира Карплюка набирає нового забарвлення. Отже, журналістці щось наболіло, вона вилила то у блозі на УП, екс мер чомусь вирішив, що має тримати лице і бути справжнім джентльменом, який ну ніяк не може залишити допис дами без уваги і повинен написати відповідь на трьох аркушах.

У своєму тексті останній довго жалівся на редакцію УП, потім звинувачував її у тому, що це видання – майданчик для чорного піару і врешті-решт наприкінці згадав чого взявся за перо та й розписав і нагадав комусь хто ж така Ірина Федорів. Помітно, що стрався зачепити за найживіше.

Відповідь на відповідь довго чекати не довелося, журналістка чи не відразу прокоментувала публічно. Проте, написане Карплюком Федорів не вразило, натомість, її «зачепив» майданчик, де він вирішив опублікувати допис. Маленьке місцеве видання.

«Ги-ги… Бюджетненько так… Раніше хоч гранітна іменна табличка була у мене на будинку, тепер Карплюк затягнув пояс і поки не подерибанить допомогу на відновлення Ірпеня буде в економ-режимі писати на «Ірпінському віснику». У — уровєнь…», — написала журналістка.

У коментарях під її постом читачі розпочали дискусію з цього приводу. Ще один опонент Карплюка, власник ірпінської опозиційної інформаційної агенції «Погляд» Олексій Зіневич й взагалі поцікавився чому Карплюк поскупився на джинсу і припустив, що криза несподівано постукала у двері колишнього мера Ірпеня. До речі, напевно і до Зіневича прийшла криза, бо нещодавно ми писали, як він продавав іншій журналістці Ользі Василевській-Смаглюк свій Ягуар. 

Інші ж пригадали, що Карплюк і сам був у Партії регіонів, чим потурає Феорів. Потім почали згадувати чим же ж він відзначився у війну та зробили висновки, що для когось Ірина Федорів страшніша Сороса.

Чекаємо на продовження цієї історії, адже очевидно, що за активностями Карплюка дуже ретельно спостерігають і критики не минути.

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі. 

попередня статтяТренд чи відповідальність: кому можна носити камуфляж?
наступна статтяУкраїнців закликають подарувати книгу дітям загиблих Героїв

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я