У Бучі із 35 котелень 33 — повністю готові до опалювального сезону. Також у місті підготували альтернативні джерела обігріву: генератори та пересувну котельню. Про це Суспільному повідомив мер Бучі Анатолій Федорук.

«Всі можливі на сьогоднішній день організаційні заходи (у підготовці до опалювального сезону — ред.) міською владою впроваджуються, використовуються. Наразі із 35 котелень 33 в повному стані готовності. До початку опалювального сезону всі теплові пункти, тобто котельні пункти обігріву будуть виведені на 100-відсоткових показник готовності і запуску», — сказав Анатолій Федорук.

За його словами, підготовлено і альтернативні джерела обігріву на 9 котельнях, які подають тепло в об’єкти бюджетної сфери, зокрема, у медичні і освітні заклади. Місто закупило і пересувні генератори.

«Маємо достатню кількість закуплених генераторів великої потужності для того, щоб працювати в цей період. Маємо одну пересувну у разі аварійної ситуації котельню на твердому паливі. Ми розуміємо, що теплоносій забезпечити до комфортного рівня з цим оснащенням буде складно, але можна буде зробити, щоб система не вийшла з ладу», — розповів мер Бучі.

Джерело: Суспільне 

попередня статтяВ Ірпені стартував новий благодійний фонд «Фонд Небайдужих, який спрямований на відбудову знищеного житла
наступна статтяЗалужний: «Перемога України – переведення подиху перед наступною війною з РФ»

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я