Народний депутат Андрій Клочко (“Слуга народу”) заборгував комунальному підприємству Житомирщини кошти. 

Відповідну інформацію Рух ЧЕСНО отримав у Житомирському господарському суді. Там підтвердили, що у справі №906/782/22 народний депутат виступає відповідачем, а позов подало КП “Агенція з питань регіонального розвитку Житомирської області”.

Андрій Клочко винен майже 15 000 грн і не хоче їх сплачувати.

Клочко очолював обласний осередок партії “Слуга народу” до 2021 року. Згодом він відкрив свою приймальню в Ірпені, де його неодноразово бачили із недоброчесним забудовником і ексмером Ірпеня Володимиром Карплюком.

Нагадаємо, народний депутат Клочко є фігурантом низки антикорупційних розслідувань. Зокрема журналісти Bihus.info опублікували розслідування, згідно з яким мати народного депутата, 70-річна Наталія, протягом останніх двох років стала власницею двох квартир у Києві, будинку, земельних ділянок і авто Tesla. При цьому народний депутат отримував компенсацію за житло з коштів платників податків.

До слова, у вересні Клочко виступив із законотворчою ініціативою, яка мала на меті зірвати конкурс на призначення очільника НАБУ і спростити процедуру його звільнення. Окрім цього, підтримка такої ініціативи негативно впливала б на систему антикорупційних та правоохоронних органів — НАЗК, ДБР, БЕБ. G-7 розкритикував законопроєкт. Після цього народні депутати не винесли це питання у порядок денний сесії.

Перед цим засіданням члени комітету висловили недовіру Клочку. Рух ЧЕСНО разом з іншими ГО ініціював заяву з вимогою не підтримувати цей законопроєкт Клочка та розглянути питання про усунення його з посади, зокрема і через те, що він як голова Комітету раніше допускав під час засідання голосування сторонньої людини і зараховував ці голосування «за».

Джерело: Рух ЧЕСНО

 

попередня статтяОбіцяного чекають три роки, особливо коли йдеться про державні гроші: як в Ірпені відновлюють вікна, двері та дахи в будинках, що постраждали
наступна статтяХарчоблок за майже 70 мільйонів гривень. Як кум Маркушина заробляє на Ірпені під час війни

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я