Під час робочої зустріччі Комісії з питань збереження культурної спадщини, найменувань та пам’ятних знаків при виконавчому комітеті Ірпінської міської ради —  обговорились питання перейменування вулиць в Ірпені на честь героїв, які полягли за рідне місто.
На своїй стоірнці у Facebook депутатка Ірпінської міської ради Євгенія Антонюк написала, що загалом до міської ради вже надійшло близько 700 звернень щодо перейменування вулиць. А комісією було попередньо опрацьовано ці звернення.

«Особливо гостро обговорювалося питання про назви вулиць іменами наших загиблих героїв. Шукаємо як правильно вийти з цієї ситуації аби вшанувати пам’ять загиблих захисників та волонтерів Ірпеня і не образити жодного, адже їх вже більше ніж вулиць на перейменування», — йдеться у дописі
Що пишуть ірпінчани?

Містяни хочуть, щоб вулиці справді були перейменовані на честь військових, які боронили Ірпінь. У Facebook є чимало дописів про переназивання вулиць. У коментарях ірпінчани активно висловлюють свою думку.

Приміром, Людмила Ніцкевич пише: «Головне, щоб більше ніякими прізвищами і іменами, а наших героїв і так будемо пам’ятати, зробити загальну Алею Слави. Вулиці повинні бути квіткова, веселкова, кленова, радісна, щаслива і т. п.»

«Справа добра і потрібно це робити. Але може трохи не начасі? На мою думку наразі є більш нагальні питання. Можливо я помиляюсь…», — написав Sasha Vishnevsky

«А Навіщо було перейменовувати?, 1-й Український провулок в вулицю «Валентини Кулинич»!? Люди які там проживають були проти, доречі!!! В мене таке враження що мерія має якісь вигоди від цих перейменувань!», — пише Oleksandr Bondarenko

Термін подачі пропозицій на ерейменування вулиць триває до 20 серпня включно. Деталі можна ДІЗНАТИСЬ ТУТ 
Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі. 
попередня статтяКиївщина перейматиме досвід Ізраїлю в організації навчального процесу в умовах війни
наступна статтяЗаперечувала факти вбивства росіянами мирного населення: мешканці Ірпеня повідомлено про підозру.

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я