Під час російської окупації Ірпеня, яка тривала близько місяця, Державний податковий університет зазнав значних пошкоджень. Під час війни в корпусах закладу проживали цивільні мешканці міста.

Університет і його підвали стали укриттям для працівників та їхніх родин. Спочатку тут переховувалися до 300 людей, потім почали приходити й інші, і стало ще більше.

Стріляли росіяни по університету і з танків, і ракетами, і артилерією. Найбільше від обстрілів дісталося головному корпусу. Він майже зруйнований. Символічно вціліла стіна з датою заснування університету та стенд із гімном навчального закладу.

ФОТО/ІРПІНСЬКИЙ ВІСНИК

Тому університет потребує відновлення. Журналісти Tittle-Tattle промоніторили електронну систему публічних закупівель ProZorro.

  • Перші 3 тендери Державний податковий університет оголосив 11 липня. Послуги з поточного ремонту приміщень учбових центрів А6, А9, А10: невідкладні заходи по ліквідації пошкоджень об’єктів, будівель та споруд, внаслідок збройної агресії російської федерації. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 20 липня. Вартість, яку пропонував університет — понад 24 млн грн. Утім, торги відмінені — 12 липня.

Причнина відміни у трьох учбових центрах однакова: неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель. Неможливість усунення порушень, а саме: зміна істотних умов закупівлі

  • Другу трійку тендерів подали 12 липня. Послуги з поточного ремонту приміщень учбового центру А6, навчальний корпус А9 та учбовий корпус А10: невідкладні заходи по ліквідації пошкоджень об’єктів, будівель та споруд, внаслідок збройної агресії російської федерації.
    За роботи учбового центру А6, навчальний корпус А9 та учбовий корпус А10 в закладі пропонували заплатити 23,5 млн гривень. Та і тут торги були відмінені

Учбовий центр А6, навчальний корпус А9. Торги відмінено 21 липня. Причина: неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель

Учбовий корпус А10. Торги відмінено 19 липня. Причина: неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель. Неможливість усунення порушень, що виникли через збій роботи Інтернету, що призвело до неповного завантаження відомості обсягу робіт (однієї сторінки) по поточному ремонту приміщень учбового корпусу А10

  • 19 липня Державний податковий університет подав ще один тендер на проведення поточного ремонту в учбовому корпусі А10. Вартість — понад 6,8 млн гривень. Але торги були відмінені. 

Подано 19 липня, учбовий корпус А10. Відмінено — 21 липня: неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель.

Журналісти Tittle-Tattle поспілкувались із Шарандіною Ольгою Олександрівною, вона вказана контактною особою на сайті ProZorro. Ольга Олександрівна про причини відміни тендерів не розповіла. Зауважила, що уся інформація є на ProZorro.

Ми будемо слідкувати за перебігом подій, моніторити тендери Державного податкового університету, якщо університет ще раз подасть тендери і торги все ж відбудуться — повідомимо.

Нагадаємо, раніше ми писали, що в ірпінському Податковому університеті працював російський агент: деталі. 

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі. 

попередня статтяВід кримінальних забудов до привабливих розбудов: чи можна вірити ірпінському месії Карплюку?
наступна стаття“ЛУН Місто” запустив моніторинг відновлення зруйнованого житла у Бучі, Ірпені та Гостомелі

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я