Досвід Ізраїлю є допоміжним для відновлення Київщини. Ця держава, як і Україна, перебуває в умовах військової загрози. Попри це її громадяни мають можливість повноцінно жити. Ми маємо навчитися одночасно і воювати, і розвиватися.

Про це у своєму Телеграмі написав голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба

«Зустрівся з послом Ізраїлю в Україні Міхаелем Бродським. Обговорили з Міхаелем Бродським співпрацю в створенні реабілітаційних центрів для військових та навчання наших психологів методам роботи з людьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, зокрема через пережиту війну», — йдеться в дописі

Олексій Кулеба написав, що ми будемо переймати в Ізраїля й досвід організації навчального процесу в умовах війни. Зокрема щодо облаштування укриттів у закладах освіти та підготовки педагогів і дітей до навчання під час війни.

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі. 

 

попередня статтяКерівниця ірпінського дитсадка, яку підозрюють у співпраці із рашистами, досі на волі. Що про це каже Маркушин?
наступна статтяІрпінчани подали понад 700 заяв на перейменування вулиць на честь героїв, які боронили місто.

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я