Представники волонтерського центру Ірпінської біблійної церкви врятували картини 73-річного ірпінського художника Валентина Негреска, який втратив домівку під час окупацію. Про це повідомляють у волонтерському центрі.

«Маленький, старий будиночок пенсіонера отримав пошкодження від обстрілів. Руйнування даху призвело до потрапляння вологи в приміщення будинку, багато прекрасних живописів художника почали псуватися. Волонтери укріпили дах та потурбувалася про збереження картин», — йдеться у повідомленні волонтерів.

За висновками експерта будинок художника не підлягає відновленню. Саме тому представники волонтерського центру відкрили збір коштів на новий каркасний будиночок для художника. У зв’язку з цим чимало картин митця було виставлено на продаж, їх придбали жителі України та інших країн світу.

«Наразі, з продажу картин та пожертвувань вийшло зібрати 75% від повної суми нового будинку. Якщо у вас є бажання допомогти, зайдіть до Катерини instagram.com/babakcake та придбайте картину, аби наблизити Валентина до отримання свого житла, щоб він продовжував творити», — підсумували волонтери.

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі. 

попередня стаття«БлагоДІМ», що допомагає ірпінчанам, і сам потребує допомоги: деталі
наступна статтяЛуганськ-Севастополь-Ірпінь: як лікарка з Ірпеня Майя Руселевич тричі дім втрачала

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я