На своїй сторінці у Facebook зоозахисниця Ірина Мурга написала про мародерство під час війни. Вона ствердужує, що після деокупації Ірпеня, коли рашистів в місті не було, був вивезений і не повернутий на баланс УЖКГ «Ірпінь» шприцемет для відлову тварин. Він був куплений за бюджетні гроші, завдяки сотням голосів містян.

«Мародерство у час війни доводить до люті..А уявіть відчуття, коли крадуть те, що належало всій громаді і призначалось для допомоги безпритульним тваринам!
Зібрані факти переписки, відео та свідчення людей, що вказують на причетність групи осіб. Як спиться тим, хто вкрав інструмент для відлову не соціальних тварин для їх лікування та стерилізації?» — пише Ірина Мурга

Шприцемет коштує понад 30 000 гривень — ствердужуж Ірина. Він потрібен для відлову вуличних тварин, аби їх стерилізувати або ж вакцинувати.

В особистій розмові Ірина розповіла, що людина, в якої  був шприцемет в травні, передала третій особі. І факт цієї передачі було зафіксовано в особистій переписці з Євгенією Мельник. Це екс начальниця служби захисту тварин. Про неї ми раніше писали. Вона звільнилася після того, як закрила тварин у металевих вагонах та втекла | Tittle-tattle

Хто винен – має вирішувати слідство – стверджує Ірина Мурга. Докази, які ірпінська зоозахисниця має — надіслала начальнику ЖЕКу – Сергію Скрипнику, бо шприцемет на балансі ЖЕКу.

Для того, аби розшукати таку потрібну річ для тварин потрібно, щоб Сергій Скрипник подав заяву. Нині ж, зоозахисниця спілкувалась із Срипником. Той казав, що взяв під контроль справу.

Натомість Ірина сподівається, що  шприцемет повернуть в найближчий час. Якщо ж ні, то буде піднімати це питання на іншому рівні.

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі. 

попередня статтяПольський фільм про евакуацію з Ірпеня доступний в Україні. Де можна подивитись?
наступна статтяВоєнний стан подовжили вчетверте. Кого з українців можуть мобілізувати наступними?

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я