Мешканці міста-героя Гостомель, а також сіл, які входять в громаду,  занепокоєні можливістю не потрапити у програму «Нова оселя». Про це у коментарі розповів Віталій Купрій, нардеп 8-го скликання та голова ГО “Маємо Право!”.

Як відомо зі «Звіту про стан ліквідації наслідків збройної агресії російської федерації проти України», обласна влада обіцяє для сімей на Київщині, будинки яких зруйнувала війна, викупити за два роки у забудовників готове житло.

Однак, за словами Віталія Купрія, на Гостомельщині зростають страхи, що не всі громади отримають житло. «Є унікальна ситуація, яка стосується однієї громади Київщини. У мешканців міста-героя Гостомеля, а також навколишніх сіл, які входять в громаду є велике занепокоєння, що вони не потраплять у програму «Нова оселя», – розповів Віталій Купрій.

Також він назвав причину цього занепокоєння. «Завдяки повільній і неефективній роботі адміністрації абсолютна більшість пошкодженого внаслідок агресії житла на теперішній час навіть не обстежена», – прокоментував Віталій Купрій.

Нагадаємо, в Ірпені та Гостомелі облаштовують тимчасове житло для мешканців, які залишилися без домівки.

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі. 

 

попередня статтяВ Ірпені та Гостомелі облаштовують тимчасове житло для мешканців, які залишилися без домівки
наступна статтяДіти Бучі, які пережили окупацію, знімають власний фільм

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я