«Ірпінські липки», які стали «фотозоною» для іноземних гостей та набули світової слави, не дочекалися обіцянок від влади і орендували за власні кошти біотуалет. Він дуже необхідний, оскільки мешканці власними силами розгрібають завали та приводять будівлю у порядок, проводячи там чимало часу. Про це повідомляють на сторінці Save Irpinsky Lypky Residential Complex.

«Вибачте за прозаїчність, але ж у нас сьогодні сталось майже свято. За власні кошти, втомившись від пустих обіцянок, нарешті встановили біотуалет. І краще не питайте, як ми обходимося стільки часу без елементарних умов. Отже, тепер не соромно і волонтерів на допомогу запрошувати», — написали представники будинку і додали, що традиційна суботня толока відбудеться вже завтра і запросили всіх охочих.

Також у мешканців найпопулярнішого будинку Ірпеня вже є й вода. «Напряму домовились з водоканалом про встановлення крана з лічильником у дворі, платимо знов-таки самі», — розповідають ірпінчани.

Крім цього, мають мешканці ще одну хорошу новину. Нарешті за допомогою влади, вони позбулися 4 величезних куп сміття. З цим у них були проблеми, як і у багатьох мешканців Ірпеня, тому, ще з квітня доводилося вивозити сміття за власний кошт, що обходилося дуже дорого.

Раніше наші журналісти вже розбиралися, чому в Ірпені такі величезні проблеми з вивозом сміття. Люди бідкалися, а влада лише розводила руками. Мов, а що ми? Ми працюємо, робимо щось важливе. Та прибрати сміття з «фотозони» Ірпеня вдалося лише за сприяння депутатки округу, до якого відноситься будинок. Та чому ж комунальна служба Ірпеня не прибирала сміття першочергово з цього будинку, куди чи не щодня возять іноземних людей, залишається загадкою.

«Вивіз сміття — наш постійний головний біль і велика проблема. Тому ми завжди вдячні тим, хто допомагає її вирішувати. Завдяки депутатці нашого округу Оксані Нечитайло, що організувала приїзд комунальних служб, вдалось позбавитись чотирьох величезних куп сміття і не перетворити наш чудовий ЖК на брудне сміттєзвалище. Тож дихати і працювати стало легше», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, будинок нещодавно отримав висновок експертів, що підлягає відновленню і зносити його не доведеться.

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі. 

попередня статтяВійськовий облік жінок запрацює з жовтня: що потрібно знати?
наступна статтяБабуся Оля з Ірпеня потребує допомоги небайдужих

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я