Мешканка Ірпеня просить повернути її валізу, яка загубилася під час евакуації у Романівці. Про це Анна Курпа написала в ірпінських групах.

Жінка зауважує, що евакуація відбувалася 3 березня автобусами з Романівки.  Через перелом ноги, вона мала погану концентрацію.

«Наша родина доїхала автівкою до розбитого романівського моста, там з допомогою наших військових (велика їм подяка!) перейшли через річку, військовий поставив нашу валізу біля автобуса, потім ми з сином зайшли через різні двері та їхали в Киів в різних частинах автобусу. У мене був перелом ноги та собака в руках, ситуація навколо також не сприяла концентрації, після прибуття на базу з’ясувалося що валізи нема. В валізі були важливі документи (відновити які дуже складно) , золоті прикраси (фото є ), гроші, речі», — написала жителька Ірпеня і додала, що навряд чи справа увінчається успіхом.

«Розумію, що шанси дорівнюють майже нулю, але вірю в силу громади та порядність людей. Можливо хтось бачив , взяв ненавмисно , переплутав , велике прохання повернути, підкинути документи до якоїсь крамниці чи аптеки, якщо не знищили», — підсумувала ірпінчанка.

попередня статтяВ Ірпені викрили місцеву жительку, яка мародерила разом із окупантами. (ВІДЕО)
наступна стаття«Аварійні» дерева у гостомельському парку «Щасливий» продовжать зрізати

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я