Від початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України значних руйнувань зазнало місто Ірпінь. Задля того, аби не допустити просування ворога у Київ, ЗСУ підірвали міст через річку Ірпінь. Про це повідомляють #Букви.

Під час повномасштабного вторгнення російських військ на територію України, у березні 2022 року, місто Ірпінь стало одним із найнебезпечніших місць у світі. Адже місто опинилося в окупації російських загарбників.

А міст через річку Ірпінь у районі села Романівка, що з’єднує Ірпінь з Києвом став єдиним шляхом евакуації та справжнім “мостом життя” для мешканців захоплених міст Київської області.

Люди по дерев’яних дошках під обстрілами переходили річку Ірпінь і під підірваним мостом чекали на евакуаційні автобуси.

Міст був підірваний у перші дні повномасштабного вторгнення українськими саперами та фактично зупинив просування загарбників у бік Києва.

Зараз автомобілі переїжджають річку поряд по насипному мосту. Тимчасовий міст має протяжність 245 метрів, а ширина складає дев’ять метрів. Для побудови споруди використано понад 9 тисяч тонн насипних матеріалів.

25 лютого 2022 року, українські захисники підірвали міст через річку Ірпінь, щоби не допустити прорив російських окупаційних військ до Києва. Також вони підірвали дамбу на в’їзді до села Демидів у селі Козаровичі. Унаслідок чого річка вийшла з берегів та затопила Демидів. У квітні українці відновили контроль над населеним пунктом, звільнивши його з окупації, проте наслідки підірву дамби влада так і не ліквідувала. Наразі мешканці села вимушені самотужки збирати копійки на помпи та дизельне паливо, щоби врятувати селище.

У квітні у Київській області відкрили тимчасовий насипний міст у Романівці. Він об’єднує Ірпінь, Бучу, Ворзель і Гостомель з Києвом.

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі. 

попередня статтяАмериканський співак зняв кліп на зруйнованому аеродромі Гостомеля (відео)
наступна статтяЧи ок постити фото з моря, коли хлопці на фронті? Правила воєнного етикету радості

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я