Фото шестирічного Влада біля могили його мами в Бучі стало всесвітньо відомим. Вихователька Марина Наумець померла під час російської окупації. Тоді її поховали просто у дворі будинку.
Перша леді України Олена Зеленська на своїй Facebook сторінці написала, що  зараз на обличчя Влада знову повернулася усмішка. Він так само сумує за мамою, але вже може говорити про пережите.
«Це стало можливим після місяця його перебування в таборі Gen.Camp від Gen.Ukrainian. Під мирним небом Іспанії фахівці цієї громадської ініціативи – психологи з України та Ізраїлю – буквально витягають українських дітей із воєнного стресу», — йдеться у дописі
Коли авторка ідеї Oksana Lebedeva ще влітку презентувала мені проєкт цього табору, я одразу погодилася взяти його під патронат. Бо повернути нашим дітям нормальне дитинство – це надважливе завдання.
Так, у більшості українських дітей після пережитого – посттравматичний стрес. Але хороше в тому, що діти можуть подолати його майже на 100% – звісно, за умови правильної терапії.
«Нам самим було складно повірити у стовідсоткове відновлення. Але тепер у нас зовсім немає сумнівів», – кажуть психологи після того, як через них пройшли десятки дітей із першої зміни табору. Після того, як почав усміхатися Влад.
Це дуже надихає. Бо саме за це вся країна й бореться – за стовідсоткове благополуччя кожного українця.
Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі. 
попередня статтяКонсультації та гуманітарна допомога вагітним жінкам та матерям: У Бучі відкрився простір для матері і дитини.
наступна статтяАктор фільму «Зоряні війни» Марк Гемілл допоміг придбати понад 500 дронів для ЗСУ

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я