Навчальні заклади Бородянської громади, а саме ОЗО «Новозаліський ліцей» та ОЗО «Загальцівський ліцей», отримають по 3 тис. доларів від ЮНІСЕФ на ремонт, підготовку до опалювального сезону й засоби навчання.

Про це повідомили у Бородянській селищній територіальній громаді, посилаючись на проєкт «Нова українська школа (НУШ)»

«Опорні школи отримають по три тисячі доларів від ЮНІСЕФ на ремонт, підготовку до опалювального сезону й засоби навчання згідно з постановою Кабміну від 13 вересня 2022 року №1112 “Про реалізацію спільного з Міжнародним надзвичайним фондом допомоги дітям при Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) проекту щодо надання фінансової підтримки опорним закладам загальної середньої освіти для підготовки до 2022/23 навчального року”, – повідомляється на сайті проєкту «НУШ».

До списку опорних шкіл, які отримали фінансування, увійшли опорні заклади освіти «Новозаліський ліцей» та «Загальцівський ліцей».

Зазначається, що витратити кошти можна на поточний ремонт будівель опорних закладів; підготовку до опалювального сезону, зокрема ремонт та модернізацію котелень, придбання обігрівачів, генераторів, пального; засоби для навчання, компʼютерне та інше обладнання, зокрема програмне забезпечення, послуги з доступу до інтернету.

Джерело: КВ

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі.

попередня статтяЄвробачення-2023 прийматиме Ліверпуль
наступна статтяВ ірпінських будинках замінено понад 11 тис. вікон за державні кошти. В планах ще така ж кількість

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я