86-тирічна бабуся з Макарова, яка не може ходити та лежить у руїнах свого будинку, потребує допомоги на відбудову будинку (відео). Про це пишуть небайдужі у місцевих групах.

«Друзі, на  фото та відео лежача бабуся, якій 86 років, вона живе у місті Макарів, у руїнах свого власного будинку, після того, як в її будинок влучив «руський мір». Це її ліжко і дах над головою, пишу і знову наче опинилася в тому дні, коли це побачила своїми очима, ком у горлі, сльози на очах… За нею доглядаю донька, теж пенсіонерка, якій 67 років. Зоб зайти у «будинок» вона лізе по купі розбитої цегли», — йдеться у повідомленні.

Жінка зауважує, що вже допомогла і надалі буде допомагати продуктами, засобами гігієни, памперсами для інвалідів і ліками, але цього замало, це не змінює того факту, що їм ніде нормально жити, а скоро осінь, а там і зима.

«Ми дуже хочемо допомогти і відбудувати будинок, розібрати завали, я впевнена, що сумісними зусиллями це вдасться. Будь-ласка, якщо є можливість допомогти будівельними матеріалами, фізичною силою, або просто фінансово, то вони будуть безмежно вдячні. Я зі свого богу стукаю в усі фонди по відбудові і ремонту житла, поки на жаль безуспішно», — закликала Ангеліна Сімчук.

За більш детальної інформацією можна звернутися до Ангеліни у дірект — СЮДИ.

Перерахувати кошти можна на цю карту: 4102 3251 2058 2820. Ангеліна Сімчук надасть усі звіти про купівлю матеріалів.

Раніше ми писали, що допомоги потребує бабуся Оля з Ірпеня.

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі. 

попередня статтяІрпінська ветлікарня отримала від друзів з Тулузи апарат УЗД, тепер хвостатим можна обстежувати і серце та судини
наступна статтяЗавтра в Бучі відкривається «Чорноморка»

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я