Раніше ми писали про військового «Сепара», який воював на «Жирафі», зловив рашиста, отримати контузію, з яким сфоткалися — а потім забули.

Як з’ясувалось таких  історій чимало. Журналісти «Tittle-Tattle» поспілкувались із жителем Ірпеня — Валентином Широких. Він разом із побратимами боронив Ірпінь із першого дня.

Воював на «Жирафі», а 14 березня  отримав поранення. А з госпіталя вийшов 4 квітня.

«Розмови ніякої не було. Одні говорили комусь зарплата прийшла, комусь не прийшла. Коли я вийшов з госпіталя ми приїхали якраз на ротацію, почали розмовляти з хлопцями. Тут місяць назад мені дають військовий білет. З‘ясувалось ми зачислені 4 квітня», — розповів Валентин

Тобто, воюючи з першого дня, військовий отримав документ в якому йдеться, що воювати він почав з 4 квітня.

«Підійшов до командира, запитав як так вийшло. 130 бригада по бойовому розпорядженню щойно переходили, двухсотих, трьохсотих не брали. Я кажу як це так. Це виходить, що ми м’ясом були. Я щось не можу зрозуміти», — стверджує Валентин

Валентин Широких надіслав документи, які підтвердужють, що він боронив Ірпінь з першого дня. 

А також довідку, яка підтверджує виписку із лікарні.

Валентин каже, що писав запити. Так, як юридично  не підкований, йому підказали як це зробити перший раз. Пізніше написав і другий: «Я знову в госпіталь попав, тільки додому прийшов на реабілітацію. Дзвонив місяць назад його перший заступник на телефонну розмову. Мені підказали написати звернення, щоб відповідь була на законних підставах. Може хтось допоможе, відкликнеться. Тому шо ми дзвонимо на телефон, говоримо, вони вроді погоджуються, а потім знову тишина»

Мер Ірпеня — Олександра Маркушина видав ДОВІДКУ, де йдеться що Валентин дійсно воював з 24 лютого 2022 року. 

«Але ця довідка, сказали, не має ніякої юридичної сили», — стверджує Валентин
До того ж, такі довідки мер видавав усім, хто писав запит, не розбираючись — додав Валентин.

Побратим Валентина у такій ж ситуації. Він з Бучі, а 28 березня був поранений. Оформили його теж 4 квітня, як і Валентина.

Ми раніше писали, як депутатка Зоряна Міронішена анонсувала, що «Маркушині медалі» вручатимуть і на наступній сесії, а «обрані» отримають ще й годинник. 

Повторимось, що важливо нагороджувати УСІХ героїв, які ризикували своїм життям задля того, аби українці жили в вільній, сильній та незалежній Україні.

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі. 

попередня статтяПоки вся країна збирає гроші для ЗСУ, дружина Чернецького, якого підозрюють у збуті наркотиків, збирає на його заставу. Люди не соромляться, донатять.
наступна статтяНа Київщині поліція посилить безпеку в закладах освіти. Яким буде новий навчальний рік?

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я