Після приходу рашистів на землю України, постраждало багато архітектури, пам’яток культури, а подекуди знищено цілі міста. Руські асвабадітєлі понівечили Ірпінь на 71%, такі дані наводить ООН. Влада ж міста зазначає, що відсоток більший і вже навіть порахувала скільки треба на відбудову, а це 1 мільярд доларів.

Щоб зібрати кошти на відбудову і зробити місто, як зазначив Олександр Маркушин в інтерв’ю «Ірпінському Віснику» ще кращим, ніж до 24 лютого, в Ірпені приймають світових лідерів та іноземних гостей. Відвідувачам показують наслідки вторгнення росії на територію України. Перше, що бачать гості міста – зруйнований романівський міст, який став відомим на весь світ і який прозвали «мостом життя». А також будинок, що знаходиться у ЖК «Ірпінські липки». Після того, як його побачив президент Франції Еммануель Макрон, він написав пост українською.

Раніше ми розбирали, що чекає на цей будинок, який став «фотозоною» для міжнародних гостей, окрім, світової слави. Його відбудова може коштувати мільйони доларів, що не набагато дешевше, ніж будівництво нового «з нуля».

І, як зазначають у спільноті Save Irpinsky Lypky Residential Complex, вже зроблено перший крок у цьому довгому процесі.

«Ну що, можете нас привітати — перший крок зроблено! Кілька днів тому ми отримали довгоочікуваний звіт первинного обстеження від Державного науково-дослідного інституту будівельного виробництва Мінрегіонбуду. Вердикт фахівців: будинку жити! Попри серйозні пошкодження, наш героїчний дім вистояв і підлягає відновленню. Далі на нас очікує складне і дороге технічне обстеження за допомогою приладів. На основі цієї експертизи буде розроблено проєкт реконструкції та складено її кошторис», — йдеться у повідомленні.

Щоб розпочате не стояло на місці, потрібно підготувати будівлю для детального обстеження і найголовнішим завданням є демонтаж даху з його подальшим тимчасовим укриттям. І зробити це потрібно поки не промайнуло літо.

«Поки що всі роботи ми закриваємо власними коштами і за можливості робимо власними руками. Але на цьому етапі наших фінансів вже не вистачає. Сподіваємось, що згодом ми отримаємо і державну допомогу, але, на жаль, часу у нас обмаль, тому будемо вдячні за кожну перераховану гривню. Впевнені, що досвід відновлення нашого будинку стане корисним для багатьох пошкоджених багатоповерхівок», — зазначили мешканці будинку.

Підтримати один із найвідоміших будинків Ірпеня можна за реквізитами:

ОСББ «ІРПІНСЬКІ ЛИПКИ»

OBʺYEDNANNYA SPIVVLASNYKIV BAHATOKVARTYRNOHO BUDYNKU «IRPINSʹKI LYPKY»

08203, Київська обл., м. Ірпінь, вул. Гостомельське шосе, 24/1

08203, Kyyivsʹka obl., m. Irpinʹ, vul. Hostomelʹsʹke shose, 24/1

код ЄДРПОУ 43270441

Картка: 4246001030171221 (UAН)

р/р UA373052990000026003000127767 (UAН)

р/р UA533052990000026008030115926 (USD)

р/р UA703052990000026007010125409 (EUR)

Банк: АТ КБ «ПРИВАТБАНК».

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі. 

попередня статтяГолівудський актор Бен Стіллер відвідав Ірпінь у Всесвітній день біженців
наступна статтяЛегендарну Тайру «обміняли» на сина представника Кадирова, а той навідріз відмовився їхати на росію

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я