Дмитрівській територіальній громаді Бучанського району повернуто понад 49 га лісу, вартістю понад 410 млн грн.

Про це повідомляє Київська обласна прокуратура

Прокуратура довела, що юридична особа незаконно набула право власності на земельні ділянки на території с. Дмитрівка Бучанського району. Відведення у власність вказаних земель відбулося з порушенням вимог земельного та лісового законодавства. Спірні ділянки перебувають у постійному користуванні спеціалізованого лісогосподарського підприємства КП «Святошинське лісопаркове господарство», яке дозволу на їх вилучення та зміну цільового призначення землі не надавало.

Крім того, з матеріалів справи вбачається, що державні акти на право власності на спірні земельні ділянки ніколи не видавались та мають ознаки підробки. Це встановлено під час розслідування кримінального провадження.

Відтак, суд підтримав позицію прокуратури та скасував рішення реєстратора про державну реєстрацію за юридичною особою права приватної власності на земельні ділянки.

Після набрання рішенням законної сили 49 га земель буде повернуто у власність Дмитрівської територіальної громади.

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі. 

попередня статтяУ Гостомельській ОТГ стартував опалювальний сезон, — ГСВА
наступна статтяСкільки отримують та куди іде: Жителі Бучі та Ірпеня вимагають від міськрад інформацію про гуманітарну допомогу

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я