Слідчі Національної поліції України та Державного бюро розслідувань опитали близько 1,5 тисячі потерпілих та свідків в деокупованому Ірпені для збору доказів воєнних злочинів росармії.

«На сьогодні допитано 987 потерпілих і 510 свідків та очевидців подій, що відбувалися під час окупації», — констатують в Національній поліції України.

Зазначимо, для повного збору фактів для притягнення до відповідальності росармії, правоохоронці провели в місті понад 7000 оглядів пошкоджених і зруйнованих об’єктів житлового фонду та цивільної інфраструктури. Вони також оглянули 451 місць для встановлення обставин вчинення кримінальних правопорушень.

До того ж завдяки технології MAXAR проводиться аналіз фотознімків окупованого Ірпеня з космосу.

Знайдені 269 тіл вбитих ірпінчан вже направили на судово-медичну експертизу. У межах розслідування призначили 463 судові експертизи.

Кожне шосте тіло вбите рашистами — неупізнане, деякі — не упізнають вже ніколи. Про це нещодавно розповів нашому виданню Семен Ніколайчук, який працює судмедекспертом у морзі на Київщині останні 18 років.

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі. 

попередня статтяЧи ок постити фото з моря, коли хлопці на фронті? Правила воєнного етикету радості
наступна статтяІрпінська ветлікарня отримала від друзів з Тулузи апарат УЗД, тепер хвостатим можна обстежувати і серце та судини

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я