У Бучі під час окупації було пограбовано будинок художниці, але викрали лише картини та роутер. Про це пише Роксолана Фурлет у місцевих групах.

«В період окупації,  дива не сталося, на жаль… Наш будинок, як і більшість інших було пограбовано. Викрадено  близько 150 картин в техніці батік авторства моєї мами Oksana Furlet. Маємо підозри, що пограбування було замовним, оскільки нічого окрім картин і роутера за 500 грн.з будинку не зникло!  Всі речі на своїх місцях, без слідів »риття», отже, злодії знали за чим прийшли!», — повідомляє вона.

За словами Роксолани, вже подано заяву в поліцію.
«За нагоди хочу натякнути любителям високого мистецтва — роботи авторські! Це не пляшка коньяку і не шуруповерт — спихнути не помітно на ОLX не вдасться! Якщо хтось володіє будь- якою дотичною інформацією, будемо шалено вдячні!» — підкреслила донька художниці та додала, що «в легенди на кшталт »кацапи прийшли і забрали» не вірю, бо знаю, як виглядають помешкання після візиту окупанта!»

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі. 

попередня статтяУкраїнців закликають подарувати книгу дітям загиблих Героїв
наступна статтяУ Бучі троє хлопчиків організували автомийку та збирають кошти на ЗСУ

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я