Незрячого Сергія Гаврилюка та його собаку-поводиря Плюшу перші дні війни застали на Київщині. Від вибухів тварина втекла. Відтоді її не можуть знайти. Але нещодавно з’явилась інформація, що Плюшу бачили у Вишгородському районі. Тож пошуки відновились і з’явилась надія на щасливе закінчення цієї історії.

Про це повідомили в ефірі ТСН .

Золотистий ретривер Плюша — собака-поводир. Її спеціально для Сергія підготували у кінологічному центрі. Вона очі і можливість повноцінно жити для свого господаря, який понад 30 років тому через травму втратив зір. Разом вони були два роки. За цей час підкорили гори, літали в літаку, їздити на Азовське море. Одне з найяскравіших вражень — підйом на Говерлу, де Плюша вберігала Сергія від небезпеки.

Цю ідилію зруйнувала війна. Напередодні 24 лютого Сергій із Плюшею приїхали в Межигір’я. У кінологічному центрі мали допомогти тренувати собаку-поводиря для незрячої дівчини. А замість цього чоловік ледь не загинув і загубив свого вірного  друга. Злякавшись вибухів Плюша втекла світ за очі. ЇЇ намагались шукати, але завадили запеклі бої, які точилися під Києвом.

Кір — веселий однорічний пес, який тільки вчиться бути поводирем, після втрати Плюші він врятував Сергія від депресії. Кіра Сергію привезли з Харкова. Пса ніхто не вчив, як працювати з незрячими. Чоловік сам взявся його тренувати. Та за кілька місяців Кір досяг значних успіхів. Тепер водить господаря необхідними маршрутами. На стадіон для тренувань, у магазин, лікарню і навіть переводить через дорогу на світлофорі.

А кілька тижнів тому з’явилась інформація, що Плюшу бачили на Київщині. Тож кінологи кинулись знову її шукати. Розклеюють оголошення та розпитують людей. Надходять повідомлення, що схожу собаку бачили у Нових Петрівцях та Вишгороді.

Сергій сподівається, що хтось обов’язково ще зателефонує, бо вірить — його вірна і на диво розумна подруга вижила у ті страшні для Київщини дні і незабаром повернеться додому.

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі. 

попередня статтяУ центрі Берліна виставили спалене авто з Бучі в якому загинули чотири українки. Деталі.
наступна статтяВ селі Горенка 25 серпня відбудеться безкоштовне юридичне консультування. Деталі.

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я