У місцевій групі в Facebook Надежда Харченко поскаржилась на нестерпний звук, який роздається в Ірпені. За словами авторки допису, мотоцикли, які гучно їздять по парку Центральний. Тому там неможливо спокійно пройти, та й гуляти там неспокійно!

«Будь ласка забороніть ривіти та літати ну дуже швидко по вул.Університетська мотоциклам, мотороллерам и всім такім ролерам, які не просто нервують нас ірпінців, а й наражають на небеспеку!!!!», — йдеться у дописі

Після всього, що ми тут пережили з орками, нам потрібен спокій, хоч іноді — каже Надежда. Сьогодні так часто лунає сирена, і тут ще вони ганяють, як навіжені!

Жінка пропонує біля парку зробити лежачі поліцейські або почати контролювати та штрафувати за такі дії.

Що пишуть у коментарях?

Елена Бадион Зимовская написала під дописом:«Точно таке ж робиться і по вул.Лисенка. Якийсь жах. І ще якийсь нерозумний (ред) їздить на мотоциклі без глушителів. Невже ніхто не чує і не бачить?»

Володимир Гарбуз пише: «Мабуть треба до влади писати щоб був реєстраційний номер і обов’язок відповісти. А так це голос в пустелі що волає»

Елена Шаповал
:«По вул. Садова і ,Лермонтова така ж ситуація. Це неповага до людей. Жахливо»

Яке покарання передбачено? 
Згідно із статею 182 адміністративного кодексу України — порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях — карається попередженням або штрафом від 5 до 15 неоподаткованих мінімумів.

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі. 

попередня стаття«А ось ці метелики символізують душі»: В Ірпені на розстріляних окупантами автівках американський художник намалював соняхи
наступна статтяТе, що пережили люди під час окупації — він переніс на картини: бучанський художник презентує свої роботи в Києві

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я