Очільник Ірпеня Олександр Маркушин неодноразово у своїх інтерв’ю для українських та міжнародних журналістів розповідав, що якби не бійці місцевої ТрО, то можливо б і не утримали місто та не дали відсіч російським окупантам. Називав їх кіборгами, а події в Ірпені – другим Донецьким аеропортом.

«Рашисти хотіли нас винищити повністю, зробити з Ірпеня пустелю, але у них не вийшло. Хлопці тримали оборону, хлопці стояли до кінця, вони не відступали від позицій. Я вважаю, що вони – кіборги! Це можна порівняти з Донецьким аеропортом, тут були дуже запеклі бої 2,5 тижні!»,- розповідав він в інтерв’ю журналістці Яніні Соколовій.

Потім започаткував традицію з «маркушиними медальками», які роздає вже не перший день. Минулого разу, до речі, вручив 400 і то, як виявилося, ще не все. Але мешканці Ірпеня вважають, що медалей та подяк замало, аби висловити вдячність захисникам міста. Валентина Голдіна у місцевих групах висловила бажання створити фотовиставку, присвячену ірпінським захисникам. Нещодавно вона присвятила героям відео.

«Після події в Ірпені, я мала можливість сфотографувати наших захистників з ТРО Ірпінь. Не всіх, але багато. Зараз в мене є ідея роздрукувати ці портрети і зробити в Ірпені виставку.  Але я потребую підтримки на друк та організаційно. Як Вам така ідея? Чи цікаво? Пару фото прикладаю. Їх набагато більше», — підкреслила мешканка Ірпеня і уточнила чи громада бачила кліп та чи хоче бачити портрети.

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі. 

попередня статтяПрезидент звільнив очільника Гостомеля. Думенко запевняє, що дуже радий
наступна стаття«Вы для меня испорченное содержимое «морозилки»: лист росіянина з Ірпеня до «друзів» у Норильськ

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я