Мер Бучі Анатолій Федорук дав свідчення Федеральній поліції Німеччини щодо злочинів росіян, які він особисто бачив під час перебування в окупації в Бучі в березні 2022 року.

Про це йдеться на Facebook сторінці Бучанського міського голови.

«Органи кримінального переслідування ФРН та Міжнародний кримінальний суд (ICC) разом з Україною й іншими країнами ведуть розслідування війни Росії проти України. Тож прошу не лише бучанців, а й усіх українців, що перебувають за кордоном, сприяти цьому процесу», — йдеться у дописі

Якщо ви тимчасово мешкаєте на території Німеччини або десь поруч і були свідком чи жертвою воєнних злочинів, повідомте про це в найближчий відділок поліції. Вам запропонують заповнити анкету і запросять на дачу свідчень.
Відповідно до Міжнародного кримінального кодексу, федеральний прокурор може переслідувати воєнних злочинців за злочини проти людяності, скоєні по всьому світові.
Зокрема, Федеральна прокуратура Німеччини вже притягнула до суду трьох чоловіків в рамках розслідування війни в Сирії та злочинів режиму Асада.
Важливо, щоб аналогічна модель покарання була застосована й щодо режиму Путіна та воєнних злочинців з росії.
Тому будьте активні – приїздіть до Німеччини давати свідчення. Важливо, щоб кожен злочинець був покараний
.

Більше інформації про це є на сайті.

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі.

попередня статтяВ ірпінських будинках замінено понад 11 тис. вікон за державні кошти. В планах ще така ж кількість
наступна стаття23 ракетні удари по території Київщини. Що пошкоджено в області внаслідок ворожих обстрілів?

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я