На сайті «Megogo» розміщений документальний фільм польського журналіста Міхала Пшедлацького «Залишаючи Ірпінь», у якому показана евакуація мирних жителів міста під час наступу загарбників.

«Початок російського вторгнення в Україну. Місцеві жителі намагаються евакуюватися під обстрілами, ризикуючи будь-якої миті бути покаліченими чи вбитими. У своєму репортажі журналіст розповідає про життя мирного населення в місті з абсолютно знищеною інфраструктурою. У тому числі він демонструє кадри місцевого зруйнованого мосту, який встиг урятувати чимало життів під час бомбардувань. Журналіст розповів про українську армію та тероборону, а також про волонтерів, які ризикували життям заради незнайомих людей», – розповідається в анотації до фільму.

Зазначається, що раніше Міхал Пшедлацький устиг попрацювати в Бірмі, Пакистані, Сомалі й на Шрі-Ланці, «тому мав уявлення про людську жорстокість, голод та інші жахіття, з якими періодично стикаються люди, і все ж він був шокований ситуацією, в якій опинився братній народ за такий короткий період».

Джерело: ITV

попередня статтяВоювати на «Жирафі», зловити рашиста, отримати контузію – мало аби Міронішена порішала «маркушину медальку»: історія захисника Ірпеня з яким сфоткалися, а потім забули
наступна стаття«Мародерство під час війни»: в Ірпені розшукають шприцемет для відлову тварин, який коштує 30 тисяч гривень.

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я