Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з міністром закордонних справ Португалії Жоау Гомешем Кравінью в межах його візиту в Україну. 

Під час зустрічі відбувся обмін думками щодо подальшої підтримки нашої країни з боку Португалії у зміцненні обороноздатності та посилення санкційного тиску на Росію. Зокрема, Глава держави закликав запровадити візові обмеження проти громадян РФ.

Окрема увага була приділена участі Португалії у відновленні освітньої інфраструктури Житомира, а також навчальних закладів міст Ірпінь та Буча за підтримки муніципалітету португальського міста Кашкайш. У цьому контексті Президент високо оцінив гуманітарну місію голови МЗС Португалії до Житомирської області.

«Відновлення освітніх закладів, які повертають наших школярів у школу, студентів в університети, а дітей у дитячі садочки, – для нас це пріоритет. Це перший крок до відновлення нашої держави», – сказав він під час спілкування.

Володимир Зеленський закликав запровадити візові обмеження проти громадян РФ.

Джерело: ОПУ

попередня статтяЩоденник війни: село Мощун
наступна стаття«А ось ці метелики символізують душі»: В Ірпені на розстріляних окупантами автівках американський художник намалював соняхи

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я