На Київщині за сприяння БО «Карітас-Київ» проведуть поточні ремонти для 3000 домівок, що постраждали від російської агресії.

Про це пише Київська обласна військова адміністрація

Проведення таких робіт стало можливим завдяки проекту «Житлова та фінансова допомога для вразливих домогосподарств в Україні», що реалізується благодійним фондом «Карітас-Київ» у співпраці з Бюро гуманітарної допомоги за фінансової підтримки Католицької служби допомоги та МБФ «Карітас України»

Станом на сьогодні вже:
— близько 200 житлових будинків — завершено роботи
— понад 260 об’єктів — у роботі
— більш ніж 800 об’єктів — пройшли реєстрацію

Зокрема роботи проводять в Ірпені, Гостомелі, Калинівці, Новому Заліссі, Перемозі, Немішаєвому, Горенці, Великій Димерці та інших населених пунктах.

«Відбудова пошкоджених об’єктів — це процес, в якому ми тісно співпрацюємо разом з органами місцевого самоврядування та іноземними партнерами. Це необхідно для того, щоб відновити якнайбільше постраждалої інфраструктури. Поточні ремонти житлових будівель дадуть змогу 3000 сімей повернутися до своїх домівок уже зовсім скоро. Працюємо на перемогу», — зазначив заступник голови КОВА Микола Бойко.

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі. 

попередня статтяІспити зі знання Конституції та історії: ВР хоче запровадити екзамени для отримання громадянства
наступна стаття25 жовтня пройде аукціон на приватизацію держмайна у Фастові

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я