Президент Гвінеї-Бісау Умару Сісоку Ембало побачив та особисто оцінив наслідки російської агресії на Київщині. Глава африканської країни разом з членами офіційної делегації у Бучі відвідали храм Андрія Первозванного, де було місце масового захоронення розстріляних жителів.

Про це повідомляє Бучанська міська рада.

«Ми відвідали Бородянку, Бучу й зараз ми в Ірпені, тому, звичайно, нам вдалося показати руйнування, показати ті жахливі умови, які залишила після себе російська армія. І, звичайно, його (Умару Сісоку Ембало – ред.) коментарі є досить лояльними до нас. Дуже важливо, що Президент Гвінеї-Бісау особисто приїхав, щоб подивитися на те, що тут відбувається, своїми очима, оцінити дії російських військових, ті воєнні злочини, які тут були скоєні. Він це розуміє, він людина, яка розділяє наш біль, нашу жалобу щодо загиблих.

Важливо працювати з представниками африканських країн, тому що саме вони ще, можливо, не до кінця розуміють, що тут відбувається» —  про особливості візиту розповів голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі. 

попередня статтяУ Вишгородському районі чоловік вбив двох робітників і залив їх бетоном
наступна стаття1440 актуальних вакансій пропонує Київська обласна служба зайнятості

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я