27 липня 2022 року Президент України Володимир Зеленський розпорядженням №137/2022-рп звільнив Тараса Думенка з посади начальника Гостомельської селищної військової адміністрації Бучанського району Київської області. Відповідне розпорядження опубліковано на сайті президента.

Журналісти Tittle-Tattle розпитали Тараса про його звільнення. Він запевняє, що дуже задоволений таким рішенням, хоч і причин не називає.

«А чого ви в мене цікавитесь, питайте, власне в того, хто звільняв.  Це така річ, що причини не потрібно. Люди призначили, люди звільнили. Це чудове рішення», — зазначив Думенко.

На питання чи  він радий звільненню і чи справився із завданням зазначив наступне:

«Звичайно. Тому що висока відповідальність, кризовий момент. Я впевнений, що новий очільник буде набагато ефективніше працювати, більше досвіду і йому вдасться допомогти громаді в цей складний момент.

Для різного періоду потрібні різні завдання. Коли було питання оперативного відновлення громади. Відновлення інфраструктури потрібні були одні кадри, з одними навиками, вміннями – для запуску першої в Україні військової адміністрації. Для роботи в цей період потрібні інші очільники. А ви знаєте, не мені оцінювати свою ефективність, тому не буду коментувати».

Нагадаємо, Тарас Думенко очолював адміністрацію з 21 березня 2022 року.

Раніше ми писали, що 17 липня в Гостомелі відбувся публічний звіт начальника селищної військової адміністрації Тараса Думенка про діяльність його команди від дня призначення. Тоді йому висловили догану Тарасу Думенку, а він на це відповів. 

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі. 

попередня статтяУ Бучі троє хлопчиків організували автомийку та збирають кошти на ЗСУ
наступна статтяІрпнічани планують зробити фотовиставку бійців ТрО Ірпеня (фото)

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я