Розвідка перехопила чергову розмову рашиста із дружиною, у якій окупант розповів жінці про дезертирство. Про це повідомляють у Головному управлінні розвідки Міноборони.

Як зазначається, у перехопленні рашист розповідає про велику кількість поранених. Оскільки їхній підрозділ тільки-но вийшов із серйозного бою. А в сусідньому підрозділі командира, який хотів втекти, затримали його підлеглі.

«Четвертий батальйон, вони взяли в полон свого комбата. Примусили з ними бути, щоб не зй… (втік). Тому що в них там трьохсотих дох… (багато). Ми вчора також машини завантажили. Вже напоготові валити. Команда надійшла, стояти далі. Вчора більше двадцяти чоловік трьохсотих росіян вивезли».

Як відомо, російські окупанти вихваляються рідним, як добивають поранених українців, повідомляє СБУ і публікує нове перехоплення розмови рашиста з дружиною, вказуючи на його жорстокість – слухати ТУТ.

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі. 

попередня статтяМораторій на Достоєвського та «Любе»: у Києві заборонять російську культуру
наступна статтяЗрадники серед нас: працівниця «Укрпошти» Вишгорода у соцмережах підтримує росію

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я