На початку червня влада Ірпеня анонсувала будівництво житла для людей, які втратили власне. П’ятиповерхівки запланували звести на території колишнього санаторію «Ластівка». Більше про те чому жителі виступали проти можна прочитати ТУТ.

Після деокупації в Ірпені тисячі людей залишились без домівок, 17 багатоквартирних будинків не підлягають відновленню. Тому мер Ірпеня Олександр Маркушин запропонував забудувати одну із небагатьох зелених зон в місті, які залишились. Це територія колишнього дитячого санаторію «Ластівка», під роботи виділяють 7 га землі.

«Наші люди втратили приблизно 1 500 квартир. Більш ніж 50 % міста зруйновано. Обласна рада передає у власність міста Ірпінь санаторій «Ластівка», що на вулиці Пушкінська. Міська рада змінить цільове призначення території і на ній за державні кошти планують побудувати 50 000 метрів житла уже до кінця року. Це будуть 5-ти поверхові будинки.» — сказав Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

Маркушин пообіцяв, що до кінця року будинки будуть готові. А у разі перешкоджання погрожував розправою.

 «Якщо хтось буде мені заважати по програмі Президента України там будувати, в мене є всі сили і засоби навести там порядок. І поліція разом наведе з нами цей порядок. Це крапка!» — сказав  мер міста Ірпінь Олександр Маркушин.

ВІДЕО — із 2.20

До кінця року залишилось 4 місяці, від дня коли Маркушин анонсував будівництво п’ятиповерхівок пройшло 2 місяці. Про долю нового житла для ірпінчан, на яке вони чекають ми запитали мера Ірпеня Олександра Маркушина.

Що сказав Маркушин?
«По — перше, область ще не до кінця підписала акт прийому-передачі. Тобто досі територія санаторію «Ластівка» не передане у власність міської ради, не змінене цільове призначення. Будівництво ще не почалось, ми чекаємо проект від Офісу президента»

Тобто справа із будівництвом нового житла для ірпінчан залишилась незмінною. Ті хто претендує на нову домівку треба розраховувати, що цільове призначення поки не змінене, територія ще не передана у власність міської ради. Ще не створений проект для будівництва. А про початок будівництва поки не йдеться.

Багато людей нині живуть у тимчасових будинках, сподіваючись до початку холоду отримати нове житло, утім чи буде воно готове до кінця цього року — невідомо.

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі. 

попередня статтяДля зручності громадян пенсійне посвідчення відтепер в Дії
наступна статтяІрпінська міська рада визначила, які будинки в місті підлягають демонтажу. Деталі

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я