Київська обласна прокуратура забезпечила реальне виконання судового рішення щодо повернення у державну власність незаконно відчужених об’єктів нерухомості кардіологічного санаторію «Ворзель» Національної академії наук України  вартістю 188 млн грн. Про це інформує пресслужба прокуратури.

Майно кардіологічного санаторію «Ворзель» є державною власністю і входить до майнового комплексу Національної академії наук України та не підлягає приватизації. До нього може бути застосовано лише дві судові процедури банкрутства — розпорядження майном та укладення мирової угоди.

Попри це, у 2016 році у ході процедури банкрутства санаторію було застосовано процедуру санації, на підставі якої приватна структура набула у власність частину нерухомого майна санаторію площею понад 1000 кв м вартістю 188 млн грн. Надалі товариство зареєструвало за собою право власності на це майно та передало нерухомі об’єкти у статутний фонд іншого підприємства.

Суд врахував всі доводи прокуратури та своїм рішенням повернув у власність держави незаконно відчужену частину нерухомого майна кардіологічного санаторію «Ворзель». Наразі вказане судове рішення виконано.

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі. 

попередня стаття«Зелена брама»: прокуратура вимагає повернути державі землі природно-заповідного фонду у Софіївській Борщагівці
наступна статтяВід кримінальних забудов до привабливих розбудов: чи можна вірити ірпінському месії Карплюку?

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я