Після того, як співачка Світлана Лобода побувала в рідному Ірпені та побачила на власні очі наслідки приходу руського міра, вона прийняла рішення відправитися в тур. Про це зірка повідомила на своїй офіційній сторінці у соцмережі.

«У цей непростий час, я прийняла для себе рішення почати тур містами Європи та Америки. Хочу, щоб ви знали, частина коштів, зібраних на концертах, буде направлена на відновлення і допомогу жителям мого рідного міста Ірпінь», — зауважила Лобода.

Як зазначається, перші концерти відбудуться уже у серпні:

12 серпня — Таллінн «Mj Club», 14 серпня — Рига «Wondersala».

Нагадаємо, візит Світлани Лободи викликав хвилю негативу у мешканців міста та інших українців, вони пригадали їй, як співачка до 24 лютого виступала у Росії і навіть визнання того, що росія напала на Україну не допомогло українцям пробачити таку зухвалу позицію. Проте, на відміну від українців, мер Ірпеня Олександр Маркушин відпустив співачці всі гріхи та прийняв у дарунок 3 мільйони гривень на відбудову садочка «Віночок». Очевидно, гроші не пахнуть, а раз дають, то треба брати, незважаючи на те, що на тих грошах кров українців.

Зауважимо, Світлана Лобода не відмовилася виступати перед росіянами.

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі. 

попередня статтяУ Переяславі знесли пам’ятник присвячений 300-річчю возз’єднання з росією
наступна статтяКоли з гумором не на «ти»: мер Садовий пояснив, що закривати кав’ярню, де побувала Джолі, не збираються, то був такий жарт

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я