Університети, які територіально знаходяться у місцевості, яка була в окупації, оговтуються від подій та готуються приймати нових студентів. Як відомо, у цьому році вступ до українських вишів проходить за спеціальною процедурою.

Проте, найважче тим закладам, які постраждали від російської навали та намагаються відновити роботу і збирають кошти на відбудову приміщень.

Державний податковий університет, що знаходиться в Ірпені

1 липня в університеті пройшла фотовиставка світлин вишу, який в березні розстріляли та частково зруйнували російські окупанти. Мета заходу – збір коштів для відбудови корпусів.

«Сьогодні Податковий переживає важкі часи та потребує підтримки і допомоги. Університет зазнав серйозних руйнувань, частина корпусів частково або повністю знищені. Попри всі виклики життя продовжується! Ми робимо максимум зусиль для якнайшвидшої відбудови нашої інфраструктури», — йдеться у повідомленні вишу.

Та попри все, в останній день червня університет випустив 114 дипломованих бакалаврів з фінансів та цифрових технологій. І вже готовий приймати нових студентів.

У вузі є 3 факультети, інститути, лабораторія і кафедра військової підготовки. Також, є регіональні підрозділи.

За рік навчання філології, психології та журналістиці доведеться заплатити за денну форму навчання 21 тис грн, за заочну – 11 тис грн. Майбутні економісти та комп’ютерники за рік мають заплатити 25 тис грн, за заочку – 12 500 грн.  Також, вивчення права та міжнародного права на денній формі буде коштувати 27 500 грн, на заочці – 13 750 грн.

Український гуманітарний інститут, що знаходиться у Бучі

Те, що російські окупанти зробили з Бучею та його мешканцями сколихнуло увесь світ. Щоб підтримати дітей та їх батьків у важкі часи, засновники інституту та благодійники оголосили безкоштовне навчання для всіх бажаючих. Така підтримка буде надаватися протягом 2022/2023 навчального року з можливим частковим продовженням на наступний навчальний рік.

«Для тих, хто вступає через конкурс і проходить за рейтингом на бюджет -харчування, проживання та навчання буде безкоштовним. Навчання та проживання для усіх студентів денної форми на контрактній основі також безкоштовне. Ця послуга доступна для усіх охочих навчатися в Українському гуманітарному інституті», — йдеться у повідомленні закладу.

Навчання в інституті проходить за освітніми програмами: дизайн, журналістика, економічна кібернетика, менеджмент, психологія, початкова освіта, фізичне виховання, філологія, філософія, фінанси та кредит.

Університет Григорія Сковороди в Переяславі

На своєму сайті виш опублікував правила прийому та буклети спеціальностей. Університет навчає студентів на факультетах гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій, історичної і соціально-психологічної освіти, педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва, технологічної і математичної освіти, української та іноземної філології, фізичної культури та фінансово-економічної освіти.

За рік денного навчання на програмі бакалавра початковій і дошкільній освіті потрібно буде заплатити 16 800 грн. За навчання на психології, оподаткуванні, економіці, фінансах та політології потрібно буде заплатити 19 500 грн. За навчання на філології, менеджменті та публічному управлінні доведеться викласти 19 500 грн. Рік навчання на туризмі та археології буде коштувати 16 800 грн.

Білоцерківський інститут економіки та управління ВНЗ Університет «Україна»

У закладі навчають за спеціальностями «Фінанси і кредит», «Документознавство та інформаційна діяльність», «Правознавство», «Соціальна робота», «Психологія».

На сайті інституту опубліковані умови вступу у 2022 році, але вартість навчання ми знайшли на 2017 рік.

Сайт Білоцерківського національного аграрного університету не працював під час підготовки цієї публікації. Читачі зможуть ознайомитися з умовами вступу, наявними спеціальностями та вартістю навчання там за посиланням. Вартість навчання вказана лише на 2021/2022 навчальний рік. Актуально інформацію слід уточнювати за наявними на сайтах номерами телефонів.

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі. 

 

За матеріалами: dengi.informator.ua

 

попередня статтяЗрадники серед нас: працівниця «Укрпошти» Вишгорода у соцмережах підтримує росію
наступна статтяУ Боярці пройде фотовиставка приурочена дню народженню загиблого журналіста Макса Левіна

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я