З моменту звільнення Ірпеня місто щоденно отримує різноманітну гуманітарну допомогу. Багатомільйонна гуманітарна допомога включає в себе: продукти харчування, речі першої необхідності, медикаменти, медичне та інше обладнання, автомобілі.

Жителька Ірпеня та правозахисник Євгенія Ростолопа написала допис на своїй Facebook сторінці про гуманітарну допомогу, яку дають місту. Звернулась до міського голови Ірпеня.

Євгенія написала, що до сьогоднішнього дня, на офіційному сайті ІМР в розділі «ПРОЗОРЕ МІСТО» відсутня жодна інформація щодо наступних питань:
Детальніше поставила ряд запитань до міського голови Олександра Маркушина:

1. Про Фонди та інші організації, які надали офіційну гуманітарну (благодійну) допомогу нашій громаді.
2. Повний перелік гуманітарної допомоги з датами її надходження.
3. ПІБ відповідальних осіб, які отримали в інтересах нашої громади гуманітарну допомогу та відповідальні за її збереження та розподіл.
4.Перелік членів комісії, яка ухвалює рішення щодо осіб з громади нашого міста, яким розподіляється (надається) гуманітарна допомога.
5. Яким Комунальним підприємствам на баланс передається обладнання та автомобілі.
6. Офіційна інформація за якими критеріями ІМР ведеться відбір громадян, яким надається гуманітарна допомога.
7. Порядок оскарження рішень щодо розподілу гуманітарної допомоги особами, яким гуманітарна допомога не надана.
«Для того, щоб у громади та інших благодійних фондів не було побоювань щодо необґрунтованого розподілу гуманітарної допомоги, в тому числі виключення можливостей її розкрадання, необхідно вжити належних заходів щодо офіційного оприлюднення інформації, про яку я зазначаю», — додала Євгенія
Авторка допису просить офіційно оприлюднити інформацію про вже отриману гуманітарну допомогу із звітами про її розподіл, а також завчасно перед розподілом гуманітарної допомоги просить інформувати громаду про повний перелік наявної гумдопомоги з можливістю подати заявки на її отримання.
Буча:
Своєю чергою, Володимир Ткачук написав такий ж допис, але звернувся до мера Бучі Анатолія Федорука. Із такими ж запитаннями, яких немає на сайті Бучанської міської ради.
 
Нагадаємо, раніше ми писали про гуманітарну допомогу для Бучі. Допомога Бучі наче є, але водночас її немає: Федорук розводить руками і каже, що ніхто ні копійки йому не дававЩоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі. 
попередня статтяОдній із громад Бучанського району повернуто понад 49 га лісу, вартістю 410 млн. гривень,- Прокуратура
наступна статтяЗолоті підряди: дороги Калинівської громади ремонтуватиме улюблений підрядник влади Київщини

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я