Після повномасштабного вторгнення росії на територію України — українці почали один за одним відмовлятись від усього, що пов’язане із країною-терористкою. Це й не дивно, адже після того, що російські військові зробили в Ірпені, Бучі, Гостомелі, Оленівці і продовжують робити в багатьох українських містах — змушує зненавидіти все пов’язане із цими злочинцями. 


Українці масово переходять у спілкуванні із російської на державну — українську мову, відмовляються від товарів, які досі співпрацюють із росією, пропагують українське, волонтерять, продовжують сплачувати податки, які так зараз потрібні Україні, віддають чи не останні гроші на потреби ЗСУ тощо. Це все про патріотизм і про любов до Батьківщини!

Статистика:

До речі, за статистикою 78% українців після повномасштабного нападу росії почали більше спілкуватися українською, а ще 11% кажуть, що робили б це, якби була нагода. Отже, майже 90% українців «самоукраїнізуються» у відповідь на російський фашизм. Про це пише Укрінформ із посиланням на опитування Київського міжнародного інституту соціології, що є в розпорядженні Центру стратегічних комунікацій. Опитування проводили в травні.

78% розповіли, що жертвували гроші на ЗСУ. І це є свідченням того, що війна для українців без перебільшення є народною. Ще 58% українців жертвували гроші на гуманітарні потреби, 56% допомагали внутрішньопереміщеним українцям одягом та іншими речами.

Ми, до речі, писали, як юні українці із Бучі миють фари автівок, а зароблені кошти віддають на потреби ЗСУ. Більше про трьох 10 — ти річних патріотів можна прочитати ТУТ.

Утім, є речі, які ми можемо робити несвідомо, але водночас завдавати шкоди самим собі. Це, приміром, слухати музику російських виконавців, дивитись фільми та серіали створені в країні-вбивці.

Творчість «внє палітікі»? Пояснюємо чому це зовсім не так:

 

Справа в тому, що частину заробітку кожен артист отримує від монетизації своєї музики. Тобто ми з вами слухаємо, а вони заробляють.

Відповідно, частину прибутку, які артисти одержують від прослуховувань своїх треків, вони віддають на податки своєї держави, спонсоруючи таким чином російську армію.

Що більше разів аудиторія прослухає ту чи іншу пісню, то більше грошей отримає виконавець. Отже, більше стане й податок. Бюджет росії зростатиме, а гроші з нього підуть на зброю, обмундирування та військову техніку для солдатів. І, безперечно, в кишеню самому путіну.

Так само із російськими серіалами та фільмами. Поки ми думаємо, що це невинний перегляд фільму — бюджет росії поповнюється.

Навіть в мережі TikTok українці запустили такі відео, де пояснювали, чому слухати та дивитись російське — не ок.

А також і жартують:

 

Як допомагати Україні під час війни — вирішувати кожному. Але варто розуміти, що деякі наші вчинки, навіть несвідомі, можуть допомагати росії вести криваву війну проти України.

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі. 

попередня статтяДесятирічні діти із Бучі миють фари автівок, а зароблені гроші віддають на ЗСУ. Історія юних патріотів.
наступна статтяВ Ірпені опублікували актуальну карту укриттів через особливо небезпечні найближчі дні. Деталі.

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я