Український студент  Ігор Клименко став переможцем премії Global Student Prize 2022. 17-річний хлопець створив Quadcopter Mines Detector – квадрокоптерний міношукач.

Про це йдется на сайті фонду Global Teacher Prize.

Ігор — студент фізико-математичного факультету Київського політехнічного інституту.  Разом із премією він отримав 100 тисяч доларів за розробку технологій для дистанційного розмінування.

«Дочірня нагорода Global Teacher Prize у розмірі 100 тисяч доларів США присуджується одному видатному студенту, який справив реальний вплив на навчання, життя своїх однолітків і суспільство», – йдеться у повідомленні.

Ігор Клименко зацікавився вирішенням проблеми наземних мін, які становлять небезпеку для українців, ще у 5 класі, коли почалась російсько-українська війна.

Хлопець з дитинства цікавився наукою і вирішив застосувати свої знання для розробки роботів для розмінування.

У 10 класі він почав використовувати для цього квадрокоптери та дрони.

Останні два роки Ігор активно працює над своїм останнім дослідженням – квадрокоптерним міношукачем (Quadcopter Mines Detector), який презентує на різних конкурсах та виставках.

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі.

попередня статтяПонад 220 тис. грн. на «ремонт» дороги. На Київщині ексголова сільської ради підозрюється у розтраті державних коштів
наступна статтяБучанська художниця запрошує на фотовиставку під назвою «Бучанська трагедія». Деталі

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я