Дитячий табір «Зміна» на Київщині замовив на 4,57 млн грн робіт з облаштуванню укриттів. Про йдеться у повідомленнях на сайті публічних торгів Prozorro.

Нагадаємо, що у  Київській ОВА заявили: цього літа працювати зможуть лише ті табори, які розташовуються на значній відстані від військових об’єктів та мають обладнані бомбосховища. У разі відсутності відповідних умов для безпеки дітей, заклади оздоровлення та відпочинку відкривати заборонено.

За даними Prozorro для трьох корпусів «Зміни» замовили робіт за 1,26 млн грн у середньому за кожний корпус (передивитися оголошення можна тут, тут і тут). За ці кошти до осені мають зробити поточний ремонт приміщень найпростішого укриття: замінити двері, зробити гідроізоляцію стін, змонтувати нову електропроводку.

Крім цього, табір замовив на 768 310,80 грн  ремонт інженерних мереж для того, щоб зробити адаптацію під облаштування укриттів. Згідно з договором, для цього прокладуть трубопроводи опалення та водопостачання, зроблять їх ізоляцію, змонтують туалет, вентиляцію.

ХТО ЦИМ БУДЕ ЗАЙМАТИСЯ

Всі договори табір підписав з фірмою «Рем Буд Комфорт». За інформацією аналітичної платформи YouControl, компанію зареєстрували більше 4 років тому у Києві. Основний вид діяльності – будівництво.

Керівником та засновником є мешканець столиці Віталій Якимчук. Його ім’я є серед засновників будівельних фірм «РЕМ-КОМФОРТ» та «РАДЗИВІЛ» , фірми з торгівлі автомобільними деталями «АМБРОЗИСС».

З відкритих джерел відомо, що з квітня 2019 року «Рем Буд Комфорт» підписала договорів за результатами торгів на майже 50 млн грн.

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі. 

 

Джерело: Інформатор

попередня статтяВ Україні з’явилася база російських пропагандистів
наступна статтяВ ірпінському Податковому університеті працював російський агент: деталі

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я